Pomoc, zasekol sa mi iphone

17. okt 2023

Ahoj ženy, neviete niektorá čo s tým? Cez deň som bola na telefóne, listovala som facebook a popritom pustený podcast. Telefón sa z ničoho nič vypol, teda ukazovalo že sa vypína, dala som ho na nabíjačku a robila si svoje doma. Teraz pred dvoma hodinami som sa k nemu vrátila, ukauje logo apple a potom čierna obrazovka a zas logo apple a tak dokolečka. Ked ho dám dole z nabíjačky, tak po ukazaní loga ukáže ze je vybitý, ked dám nabiť tak zas logo a nejde zapnúť. Nutne ho potrebujem, ráno sa mám niekde staviť a budem s niekym dôležitým volať, sim kartu neviem prehodiť nemám doma iný telefón, a nemá mi kto požičať bývam sama a nemámmani komu dať cez čo vedieť že potrebujem pomôcť.Velmi nepekna a neprijemna situácia, neviete niekto čo s tým mobilom prosím?

deedol
17. okt 2023

nie je vybity?
nabija sa?
ja som mala spinu v tej dierke, kam strkas nabijacku, vybrala som ju tusim ihlou (opatrne) a odvtedy pouzivam take silikonove plugy z aliexpres.

autor
17. okt 2023

Ano nabíja. Lebo ked napíše že je vybitý, tak ked ho dám nabiť tak rozpozná že je napojený a ukáže logo apple a zas dokolečka

deedol
17. okt 2023

no ale ci aj naozaj nabija, ked sa tvari, ze je stale vybity. fakt to skus vysparat

denkabemommy
17. okt 2023

Aké číslo iphonu to je, lebo pri staršom modeli (12 a nižšie) sa ti môže stať, že ho proste vyplo. Akože umrel 🙈.

autor
17. okt 2023

@deedol Teraz som skúšala opatrne, vytiahla stade gulicku prachu ale stále to takto isto ukazuje a aj som počkala 10 min. ja už vážne neviem čo s tým
@denkabemommy mám xr ale tak snád telefon nezdochne len tak, aj ked ho už mám pár rokov

deedol
17. okt 2023

no skus este precistit, mozno je tam toho viac, a nechaj nabijat, ak je na nule, chvilu potrva, kym sa spamata. ak sa nespamata, tak je to nieco ine.

autor
17. okt 2023

@deedol Obavám sa že niečo iné.... nedostanem sa ani na svoj email lebo mam nastavené overovanie cez telefón, nemám dať nikomu ako vedieť, no fasa, zajtra ráno stretnutie a dôležitý telefonát na môj mobil

janocka
17. okt 2023

Ak mas iPhone X a novsi, urob tvrdy restart https://support.apple.com/sk-sk/guide/iphone/ip... , mne raz takto akoby umrel ale ked som urobila tvrdy restart, naskocil.

bambieblue
18. okt 2023

Pre toto nabudúce kúp inú značku, par známych malo tu istú chybu a žiaľ skončilo to kupov nového mobilu

janocka
18. okt 2023

@bambieblue mam iPhony od r. 2010 a stalo sa mi to raz s iPhonom 4 a raz s iPhonom 11 pro max - obakrat som urobila vynuteny restart a hotovo, mobil fungoval dalej. Takze za 13r. pouzivania zamrzli mobili 2x, co nie je vobec zle 🤷🏼‍♀️

macatt
18. okt 2023

Umrela baterka, treba vymeniť..

svsaty
10. jún 2024

Zachranila si svoj iphone, sv. date? asi mam ten isty problem. Prosim ako si to poriesila? vdaka

autor
15. jún 2024

@svsaty shoj, zistili v servise že mi odišla základná doska. Dáta sa nepodarilo zachrániť, čo ma mrzí lebo som tam mala fotky za posledných 5 rokov.. prišla som o ne. Tebe čo zistili za ten týždeň čo si tu napísala ? 😄