Pomoc so šatami

11. sep 2022

Ahojte prosím potrebujem poradiť. Chcela by som si kúpiť tieto šaty lenže ich majú už len vo veľkosti L. Ja som skôr veľkosť S. Myslite že by mi mohli sadnúť v prípade že by som si ich dala upraviť? Najviac sa bojím toho vrchu, že bude až príliš veľký. Sú to dvojdielne šaty.
Za všetky rady veľmi ďakujem 🙏🏼

marlent
11. sep 2022

Keby o jednu velkost nepoviem ale o 2? To je prilis nebude to pekne.spodok ok alw ten vrch podla mna na prsiach po zuzeni urcite nebude ok

ukulela
11. sep 2022

Nie, to nezuzis dobre. Suknu este ano, ale vrch urcite nie.

ninusa221
11. sep 2022

Len to nie prosim ta

ildiko36
12. sep 2022

Urcite by som nekupila šaty bez skúšania, hlavne cez internet nie, boh vie aky je material, niekdy na fotke vyzeraju pekne ale na živo inak a este o 2 čisla väčšie ani by ma to nenapadlo

0silvia0
12. sep 2022
andreatytler
12. sep 2022

Ten korzet by si musela zuzit v kazdom jednom sviku. Nestacilo by na stranach Este aj podprsenku by si musela zmensovat v kazdom sviku... to by si v podstate kompletne ten konzet musela rozparat a potom zosit. Pri tom parani je sanca ze urobis dieru. Krajcirka by ti to vedela urobit ale dala by si aj zaplatit.
Ale pekne su.

monillia
12. sep 2022

Ja ako krajčirka ti poviem ,že takú úpravu by dom nerobila,skôr usijem nové šaty ako také upravim o 2 veľkosti