Pomoc s práčkou, v ktorej je bunda

monikam22072017
8. okt 2021

Ahojte baby dala som si do práčky len odstredit bundu a vždy sa mi to zastaví na 10 min. Čas sa prestane odcitavat a bundu len točí a točí -už bude asi po nej už asi hodinu 😭 snažila som to stopnút aj vypnúť aj znovu dať iný program ale nepomohlo nič. Keď som ju vypla nedala sa otvoriť 😭😭😭

veroluky
8. okt 2021

@monikam22072017 niektoré práčky sa hneď po vypnutí neodomknu. Skus vypnúť a uvidíš za chvíľu..

len_nig
8. okt 2021

Vypni z elektriky a za minútu by sa mala odomknúť

babovka2321
8. okt 2021

Mne sa to stavalo s jednou prackou, ked som dala velmi malo pradla (v podstate len kupelnovy koberec).. tocila dllho dlllho, zastavena na par minutach, ale nakoniec "doprala", akurat ten koberec nebol vyzmykany, lebo sa nechcel bubon skoro prazdny tak roztocit 🤷‍♀️

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana_eyre_2
8. okt 2021

Toto mi robievala stará práčka, keď bola preťažená mala som na to také nervy, (mala som gorenie).. treba dať vypustiť vodu v bubne, ono to potom by malo poistku odomknúť, bundu vyžmýkaj rukami a pustí potom ešte raz iba zamykanie..

mistymay33
8. okt 2021

presne ako píše @viestta. Problém je, že bunda je pravdepodobne tažká, nie je dobre vyvažená v bubne. Nevie si ju rozloziť na odstredenie. Treba vypnuť, a skus bundu lepšie v bubne rozložiť. A ja by som ju ešte aj trošku vyžmýchala, nech nie je taká nasiaknutá vodou a ťažká.

muminka27
8. okt 2021

Toto som mala vcera, mam rovnaku pravku, musis ju vypnut a pockat kym zhasne klucik, bundu som vyzmykala aby nebola tazka a aby sa bubon vedel roztocit, potom znovu na odstredovanie, ale dala som 800ot.

monikam22072017
autor
8. okt 2021

ďakujem všetkým 🤗

brezza
8. okt 2021

@monikam22072017 presne tak. Vypnut a pockat. Odomkne sa. A k tomu problemu, ze sa stale zasekne na 10 minutach mala som presne to iste. Aj ked som dala nanovo prat a nikdy mi praflo nevyzmychalo. Volali sme do servisu a povedali, ze odpojit pracku zo zastrcky a pockat aspon 20 minut. Ono sa to zresetovalo a uz isla normalne. Ze to bola nejaka softverova chyba.

dmk_1
8. okt 2021

@monikam22072017 mne to robi tato pracka. Vypnem, pockam na odomknutie, muz vyzmyka rucne a skusim dat este raz.

pondelok01
8. okt 2021

@monikam22072017 ak sa neda otvorit ani po vypnuti, skus dat program iba zmykanie, ale otacky na 0. Program po minute dokonci a normalne by sa mala dat otvorit