Pomoc s platbou online

adele32
19. sep 2016

Ahojte maminky,prosím Vás o radu...Chcela som si objednat lístky cez predpredaj.sk.Ibaže platba prevodom nie je možná,dá sa platit iba online,tak som si vygooglila postup.Viem,kde je číslo karty aj dátum platnosti ,ibaže som skončila pri bode,ked odomna vyzaduju CVV2/CVC2 kód.Viem,ze by tam mal byt 3miestny kod na druhej strane pri podpise,ibaze ja mám tu kolonku čisto prázdnu...Kde je chyba? Mám poštovu banku a kartu maestro...Asi som skončila.... ☹ Dakujem za kazdu radu 😉

marylinmary
19. sep 2016

@adele32 to sa mi zda po pravde divne, skusala som to pozriet na stranke postovej banky, tam je toto https://www.postovabanka.sk/novinky/blog/co-je-... ale podla tohto to vyzera ze by tiez ten kod mal byt za podpisom. Skus sa informovat na poste alebo telefonicky na infolinke tam ti musia vediet poradit

sissy27
19. sep 2016

@adele32 no pravdepodobne tvojou kartou sa nedá platiť online - treba ísť do banky a požiadať o takú kartu, ktorou sa to dá...

kahh
19. sep 2016

@adele32 malo by to byt bud na zadnej strane ale ked hovoris ze to tam nie je tak skus pozriet niekde okolo podpisu...
ale najistejsie bude ked sa pojdes informovat do banky alebo staci im cinknut a usetris cas 😉

PS: potom pls napis co si zistila celkom ma to zaujima 🙂

adele32
autor
20. sep 2016

@marylinmary
@sissy27
@kahh ďakujem vám za rady,musim si nájsť čas a zájsť na poštu aspoň,kedze robím na zmeny je to ťažké😊

bratislavcankanm
20. sep 2016

@adele32 postova banka ma aj infolinku, na ktoru mozes zavolat. Ja mam u nich tiez maestro kartu, bez toho CVxxx kodu. Najblizsie sa chystam ju vymenit za kartu aj s tym kodom, ked mi bude koncit moja aktualna karta.

Ja som min. rok tiez zistovala, cez telefonat, ci mam CVxxx kod alebo nie...povedali mi to, chceli nejake osobne informacie pre overenie (ze volam naozaj ja, majitelka karty), ale nemusela som ist osobne do banky.

adele32
autor
20. sep 2016

@bratislavcankanm ďakujem Ti veľmi pekne za radu 🍀

kahh
30. sep 2016

@adele32 to verim ked takto robis na zmeny ze je tazko si najst cas..tiez som robila na zmeny a to bol otras, pomaly nikde som nestihala ist a ked som si potrebovala co to povybavovat tak vela krat som si brala dovolenku