Pomoc s opravou hojdačky

katkakuch1
5. jún 2023

Ahojte, neviete mi prosím niekto poradiť, ako by sme vedeli opraviť túto hojdačku? Bola neskutočne drahá keď sme ju kupovali a nič to nevydržalo pomaly.
Sme z toho zúfalí.. :(

Ďakujem za všetky nápady.

melanta
5. jún 2023

Neviem, čo znamená neskutočne drahá. Aký obchod? Už nie je v záruke?

katkakuch1
autor
5. jún 2023

@melanta nie, už nie je v záruke. Obchod neviem, kupoval ju muž, bol to darček.

elenka.k
5. jún 2023

@katkakuch1 link, teraz už nie je taká drahá:

https://www.svetkresiel.sk/NAVAS-SANTA-CRUZ-XL-...

Ale ja by som šla už do iného, keďže nie je kvalitná. Na opravu sa vybabri, bude babračka a nebude pekná.
Ozaj ten link som tu hodila, keby že si chcela presne takú, keďže to bol dar od mn.

melanta
5. jún 2023

@katkakuch1 tak podľa linku, ktorý pridala elenka, to je lacné kreslo a tam je vždy riziko, že to môže byť šmejd. Sú aj kvalitné lacné kreslá, ale mnohé žiaľ nie a s tým je pri tejto cenovej kategórii potrebné počítať. Tiež ako píše elenka by som kúpila nové.

viestta
5. jún 2023

@katkakuch1 toto len nanovo vyplest. Daju sa kupit aj kvalitne lanka na vyplety, ale treba sa s tym aj pohrat. Odfotit ako bolo povodne vypletene a pokusit sa to napodobnit

jaskolka
5. jún 2023

Je to nekvalitne urobene už od výroby. Niekedy ani drahá vec neznamená automaticky, ze bude super kvalitná. Bud to len nanovo opliest, akaa chce s tým niekomu hrať a bude ti vedieť urobiť alebo úplne odstrániť ten výplet a mat to "bez".
Alebo kúpiť novu hojdačku.

katkakuch1
autor
5. jún 2023

Ďakujem všetkým 😊