Pomoc s názvom sukulentu

4. dec 2020

Nevie niekto nazov tohto sukulentu? Vdaka

unicornlady
4. dec 2020

To nie je niečo na tento štýl, čo sa volá "svokrin jazyk"?

https://www.hydroflora.sk/sansevieria-trojpasa-...

ivas7
4. dec 2020

Mne to príde ako nejaký druh Haworthie

lubina
4. dec 2020

stiahnut appku na identifikaciu kvetov a hned budes vediet co to je, napr. Blossom

marianarem
4. dec 2020

Ja odporucam aplikaciu Plantnet, identifikujem s nou rastliny pomerne casto, este nesklamala.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. dec 2020

@viestta fotka bola z internetu pre identifikaciu.
Ja idem odfotit moj ci by ste mi nevedela poradit. 3 mesiace ju mam. Bola krasna pevna. A 2 dni dozadu zacala blednut a akoby sa rozpadla. A vypadavaju z nej listy. Asi je jej koniec? Neda sa uz zachranit?

autor
4. dec 2020
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. dec 2020

@viestta dakujem vam moc za pomoc. Som vam velmi vdacna. Idem nato. Mam ku tomu sukulentiku velmi hlboky vztah lebo som ho kupila ked nam zvieratko v rodine zomrelo. A teraz neviem co robit ked to nezvladne aj kvetinka.

andreatytler
5. dec 2020

Tieto hlboke ozdobne crepniky ja nemam rada. Velmi pekne to vyzera ale clovek nevidi kolko polial. Ak clovek poleje viac, ta voda tam potom stoji a tazko sa odpari. Ja pouzivam len take miskovite pod crepniky a polievam vsetky kvety az dovtedy kym nezacne voda vytekat na spodu. Potom ich necham poriadne preschnut.
Vacsina kvetov umrie z preliatia a nie zo sucha. Aj ked su urcite vynimky co potrebuju neustale vlhko.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz