Pomoc - kuriér

23. sep 2022

Ženy 🙈 zamilovala som sa😁🙈
Som v práci a kolegyňa si objednala balík. Akurát som bola pri vchode tak som pustila kuriéra dnu, čakali sme na kolegyňu pritom sa rozprávali. Bože on bol tak pekný a príjemný 😁 cítim sa ako v puberte. Nakoniec kolegyňa nie a nie prísť, on sa ponáhľal tak som zaplatila za ňu a odišiel no stále mi to behá v hlave.
Ako ho nájsť? Ak si objednám niečo, nikto neručí, že príde on.

cocolino234
23. sep 2022

@autorka určite kontaktoval kolegyňu sms správou alebo jej volal, že príde. Vypýtaj si od nej číslo. 😀

minesasubu
23. sep 2022

Presne tak ako pise vyssie , ma urcite kolegyna telefonne cislo kedze posielaju upozornenie alebo volajú uplne jednoduche 🙂

autor
23. sep 2022

Už mi aj dala číslo naňho 🙈 oni majú firemný? Na ten nechcem písať 🤣

autor
23. sep 2022

A ani neviem čo by som mu napísala 🙄

marrydreamkas
23. sep 2022

mne sa raz stalo opacne, kurier mi dorucil balik a potom podvecer mi poslal sms, myslim smajlika alebo ahoj.nakolko som bola v tom case šťastné zadana tak som na spravu nereagovala

liusa82
23. sep 2022

a čo ak má rodinu alebo manželku.Alebo aj ked len priatelku toto ti nedoplo že niekomu môžeš aj dačo zničiť.

autor
23. sep 2022

Tak ženy už som ho našla na soc. Sieti ale vyzerá to tak, že aj on je šťastne zadaný 😄😊 nevadí aspoň som mala krajší deň

lulu1217
23. sep 2022

Ja ti len chcem povedať, že určite to nenechaj tak. Takéto stretnutia často končia svadbou a deťmi do roka 😁 môže to byť osudová láska. Treba ale najskôr zistiť, či je zadaný a ak nie, budem držať palce ☺️

lulu1217
23. sep 2022

Jaaaj, tak nič teda 🙂

autor
23. sep 2022

Ale aspoň som si precvičila svoje FBI schopnosti 😁😁

princeznaaa12345
23. sep 2022

No keď je ozaj taký ako píšeš... Ktovie koľko žien mu už písalo🤣🤣

ninusa221
23. sep 2022

Nieje nahodou zo zv?🫣😁😁

mariejenka
23. sep 2022

😅😅 úplne podobne sa stalo mojej kolegynke, len ona hanblivá jak fras,ale tym ze ho chcela vídať objednavala si somariny,aj každý den. Keď povedala ze ani nevie ci je zadaný, slobodný...nastupila som ja. Prišiel,ona preberá balicek a Ja sa pýtam,... mladý pán, ste ženatý? Áno. 😂😂😂 Prečo sa pýtate?
Prepáčte, som jedna zvedavá sova😀Dovidenia.
Viac si balicek neobjednala✌️kolegynka.

autor
23. sep 2022

@mariejenka no peniaze si jej aspoň ušetrila 😁😁