Pomeranian alebo špic

em_aa
10. jan 2022

Potrebujem radu od niekoho kto sa do toho rozumie o čosi viac ako ja je toto rasa pomeranian alebo to je špic ? Podľa stavby tela a hlavy to totiž neviem posúdiť 😅
Za pomoc vopred ďakujem 🙂)

nika3136
11. jan 2022

Ak nema pp, stale je to "len" rozkosny oriesok 🙂 pozri si standardy

paladia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bykaterina
11. jan 2022

boh vie co z neho vyrastie ale vyzera ako spic, ale ako pise
@nika3136 pokila nema PP je to krasny oriesok sprekvapením , mozno vyrastie nakoniec na 15 kg

janetinka27
11. jan 2022

@em_aa a vek a kg?

sandratn
11. jan 2022

@em_aa nedávno som mala v rukách Pomeranian s PP za 1600e a bol taky istý, ako ten na fotke. Ale on potom vyrastie a vyzerá ako mini špic. Strašne ustekany a zlostny. Ak chcete, aby bol stále úplne ako hrackarsky, to je Pomeranian TeaCup. Ten nikdy nevyrastie.

luccija
11. jan 2022

@sandratn hystericky neurotik🙂moja kamarátka ho kúpila a neviem či nečítala aké majú tie psíky povahu, ale stále sa sťažuje, že je ustekany, nervózny zlostny

robodracica
11. jan 2022

@sandratn
@luccija sesedia vedla v byte maju. Furt to len breše, ak sa stretneme na chodbe ide ma zožrať. Ja mám psov rada, ale toho teda ani náhodou...

janetinka27
11. jan 2022

tak maju taku povahu, vsetko ich rozrusi, su dynamicki, zivi, ale zasa su to mili spolocnici, hravi, pritulni. kazdy ma rad iny typ psa, ja mam spica, mam rada vesele psy

karolinakr
12. jan 2022

Možno tym križenim dostali do vienka niečo čo ich trýzni a ľudia to vyhodnotia, že sú zlí a ubrechaní,,V USA je napriklad veľka moda vytrnut pomerianovi kvoli "ochrane zdravia a prevencie" 14 zubov. Čím potom tie psy kúšu, nemám zdania,,,
A čo sa týka tych mini pomikov Tea Cup, je to roztomile na zjedenie, alebo abolutne nefer križenie voči psom, ktorí dorastú do 10 cm, ako bude žiť na tomto svete v takej veľkosti? Raz ho nejaky pes zhltne ako malinu ešte aj mačka si s ním poradí,,a henta mala prdelka na obrazku je rozkošna, ale z mojho laickeho pohladu je to skôr špic...

em_aa
autor
12. jan 2022

@paladia ja sa do toho nevyznám preto hľadám odpovede tu 😅 na inzeráte píše že je to nemecky trpaslíci spic-pomeranian preto som si nebola istá čo za plemeno to valstny je

em_aa
autor
12. jan 2022

@sandratn ďakujem 😊

em_aa
autor
12. jan 2022

@janetinka27 na fotke by mal mat 8 týždňov váhu zisk neviem pisu že rodičia sú papierový ale to im môžem aj nemusím veriť

em_aa
autor
12. jan 2022

@nika3136 skúšala som hľadať na nete s som z toho úplný jeleň jedine čo dom nasla že Pom je viac zachlpeny viac na husto a že má menšie uška ktoré skoro nevidieť no nasla som inzerátmi kde bola pásky ktoré vyzerali sko pomy no pošli že je to spis trpaslíci tak ja už vážne neviem 😃

bykaterina
12. jan 2022

@em_aa ak sú papierový prečo aj ten nie je sPP? Veď viac peňazí by získali ...akú majú výhovorku?

zuzankach
19. jan 2022

Šteniatko na foto je určite nemecký špic , nie pomeranian , Chovam pomeranianov 😊 a s deťmi nemajú žiadny problém agresívni nie sú a čo sa týka stekania je to len o výchove , nieje to ustekany pes 😊

zuzankach
19. jan 2022

Ak by niekto chcel vedieť viac , kľudne mi napíšte 😊

jane1987
19. jan 2022

@em_aa to nie je pomeranian....a co sa tyka povahy, mam doma trpaslicieho nemeckeho spica, je to partacka aj s mojim 8 mesacnym synom, nezasteka, neublizi, totalny kludas. Staci sa len povenovat vychove.

karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karolinakr
19. jan 2022

Pomerian porovnaj si ho s tvojim šteniatkom

andreapik
15. feb 2022

Mame pomika s PP má 5mes je o láska 💓❤️Ten vás je tiež krásny ☺️☺️

marca12
15. feb 2022

@karolinakr ako bude zit? Ako nic. Ved tie psiky su na tulkanie a mojkanie a nie ze ich vyhodia do volnej prirody a porad si ako vies. Ale s tym krizenim suhlasim. Nepaci sa mi,ze sa az takto preslachti rasa psika.

karolinakr
15. feb 2022

@andreapik Jeho,to je zlatúšik 😍

andreapik
16. feb 2022

@karolinakr dakujem je to moja láska a je úžasná 🍀🍀💋💋💋

karolinakr
16. feb 2022

Ja som inak stretla aj velkeho pomeriana, srsť mal taku hustu ako macik na Sibiri, ale velkost psa bola už ku kokršpanielovi..a nechcel majitel povedat, s čim bol krížený, ibaže im trošku "narástol"- 🙂