Pohodlné topánky k šatám

lienka175
1. apr 2023

Prosím o radu, pracujem ako učiteľka, často chodím do práce v šatách, sukni a nutne k tomu potrebujem topánky. Problém ale je, že po vážnej chorobe mám poškodenú citlivosť v pravej nohe a navyše sa mi chodidlo začína vykrivovať. Z toho dôvodu potrebujem topánky s hrubšou, ale mäkkou podrážkou, aby sa prispôsobila chodidlu, ale zároveň tlmila nárazy... keď stúpim na akýkoľvek kamienok, idem od bolesti vyskočiť z kože. Pri teniskách som objavila skechers s pamäťovou penou a tie sú fajn, ale čo pri spoločenských topánkach? Už som bezradná

ninusa221
1. apr 2023

@lienka175 skús pozrieť mokasiny.

siimonella
1. apr 2023

@lienka175 podľa mňa niečo ako baleríny s hrubsou podrážkou, býva aj penová vystelka

melanta
1. apr 2023

Skús pozrieť značku Rieker. To je podľa mňa taká zdravotnícka značka topánok.

uglybetty1234
1. apr 2023

Ortopwdicke vlozky do topanok?

janinah
1. apr 2023

Pozri v zdrav.potrebách,určite nájdeš niečo vhodné,nie su tam len biele šupky pre sestričky

prasiatko30
1. apr 2023

V dnesnej dobe? - tenisky, akekolvek, take aby ti dobre sadli a pripadnedat donich vlozky urobene na mieru. Nikto sa nebude pozastavovat nad tym, ze preco mas tenisky ku satam ked to trochu sklbis tak to bude pekna kombinacia

buberova
1. apr 2023

@prasiatko30 ten druhý obrázok je podľa mňa poriadne odveci. Akoby 3 úplne rozdielne outfity dané do jedného.

Tiež som spokojná s rieker antistress ale neviem či to bude pre teba dosť mäkké

prasiatko30
1. apr 2023

@buberova vtip je v tom, ze ked to vies nosit tak je to super skombinovane. Ale na to treba odvahu aby si vedela taky outfit obhajit😉

jaskolka
1. apr 2023

Ja nosím Rieker topánky, aj elegantne sú veľmi pohodlné, mäkké, príjemné. Tenisky k sukni a šatám su podľa mňa úplná hrôza, pokazí to celý dojem, a môže to byť neviem ako super skombinované, pre mňa je to katastrofa.

oslo1
1. apr 2023

Za mna styl Mary Jane. Ja mam tieto, alebo I'm podobne, kupovane minuly rok.
https://www.clarks.co.uk/c/Hope-Henley/p/26137185

buberova
1. apr 2023

@prasiatko30 a tá pani na obrázku to vie nosiť a je to super skombinované? Ja ti nevím Karle, asi som už stará

srferreira
1. apr 2023

Kludne aj tenisky. Ja som so naposledy taketo kupila. Su ako papucky. A aj v blede take mam.

prasiatko30
1. apr 2023

@buberova mne sa ti to omnoho viac paci ked chodia aj 50+ mladistvo oblecene a smrncovne ako ked chodia v kostymoch tip angela merkel. Btw vobec nebolo cielom mojho prispevku diskutovat ci outfit tejto influencerky sa paci alebo nepaci ale poukazat na to ze v dnesnej dobe aj vyslovene elegantne/fiesta kusky sa daju nosit s teniskami a vlastne pouzivat ich ako kazdodenne pracovne kusky - proste ten kod sukna/saty automaticky lodicky/cizmy je uz davno pasé

anicka176
1. apr 2023

Kvalitné mokasíny, espadrilky na platforme

dagmarovita
1. apr 2023

@buberova veru vobec jej neladia

lienka175
autor
1. apr 2023

Ďakujem za všetky rady, tenisky si môžem dať k šatám bežné do práce, ale k elegantným šatám do maturitnej komisie určite nie. Idem pozrieť ten Rieker

roja01
1. apr 2023

V lekarnach casto maju vystavenu pohodlnu obuv. Prave dnes som pozerala. Vo vnutri sa mozu nosit sandale prave z tychto, na pohodlnu obuv specializovanych predajni.

stanulienkat
1. apr 2023

@prasiatko30 ta babka v tom outfite s teniskami- je dosť nevkusné.

simca06022011
1. apr 2023

Ecco Bella... rôzne farby, podobne mam v čiernom už 12 rokov, nesmrteľné a perfektne na problémy s nohami. Treba skúsiť. Tenisky pri problémoch s chodidlami ja napr.vobec nemôžem, to na chvíľu, na šport, nie na cely deň.
S sú aj Echo vložky "ortopedické"makkucke kožené. Ako ceny majú dost... ale vydržia. Jedine tie "chlpate" koze, farbené atď nemám dobre skúsenosti.

lienka175
autor
1. apr 2023

idem tieto skúsiť

mk1111111111
1. apr 2023

Kozeneboticky.cz
skus, biele perforovane kozene baleriny sa volaju, neviem prodat link. Pekne, k satam idealne, nmozno maju aj nejake ine modely

mk1111111111
1. apr 2023

Aj znacka Tamaris ma take

kp7333
1. apr 2023

Rieker alebo Bata comfit mava pohodlne baleriny aj na hrubsej podrazke.

zuzkapap
1. apr 2023

Rieker ma ozaj super pohodlnu obuv ja si na to potrpim, moje nohy neznesu nič tvrde 😅 akože veľa sú aj škaredé modely také pre staré babky, ale nájdu sa tam aj moderné kusky 😁

sofia1
5. jún 2024

@srferreira prosím.aka to je značka?