Pohlavný styk a špinenie

simona1998
10. máj 2020

Ahojte baby stala sa mi taká vec , 30.4 sa mi začal menzes a trval 7 dni do 6-7.5 no dňa 7.5 a 6.5 sme mali s priateľom nechránený pohlavný styk kde sa samozrejme urobil do mna ,používam HAK ale sekla som s nou hneď v deň kedy sa do mna urobil , kvôli akné , proste mi nesadla bola som nafúknutá veď viete aké to je , dnes ráno tj 10.5 mi po moceni prišiel niaky hnedý výtok ktorý som ešte nemala , celkom ma boli cikanie , potrebujem často cikat a neviem čo to je , preto ma napadlo že sa skusim zaregistrovať a skúsiť sa opýtať vás 😊 ďakujem

sebastianmichal
10. máj 2020

@simona1998 tu na mk ti nikto neporadi lepsie ako tvoj gynekolog taze sa objednaj alebo tam zavolaj a uvidis peknu nedelu

simona1998
autor
10. máj 2020

@sebastianmichal Vieš čo . Rada by som veľa krát som volala len keď nezdviha a keď som tam bola osobne neordinoval.. skusim budúci týždeň ako do dopadne 😊ďakujem

sebastianmichal
10. máj 2020

@simona1998 urcite skusaj volat mozno mali dovolenku skus aj napisat v skupine v meste kde byvas tam ti poradia ci doktor pracuje

andiee89
10. máj 2020

@simona1998 mne sa to javí ako zápal močovej trubice, podľa toho častého cikania a bolenia pri ňom. To sa predsa tiež môže stať po pohlav. styku.

denuss
10. máj 2020

@simona1998 zapal mocovych ciest, zazila som ...cim skor treba antibiotika..bud urolog alebo gynekolog

andiee89
10. máj 2020

@denuss mne pomohol aj urologicky caj a urinal akut z lekarne, plus velmi caste pitie vody

simona1998
autor
10. máj 2020

@denuss ahoj , volala som mamine ohľadom toho a presne aj ona veľa piť piť hlavne urologický čaj alebo si uvariť čaj z petržlenovej vňaťky . Vraj to zápal určite je a tiež ma ženie buď gynco alebo urológ . Veľmi Vám ďakujem 🙂

simona1998
autor
10. máj 2020

Ďakujem Vám všetkým, trafili ste sa . Pekný deň prajem☺️