Pohľadnica z fotky s blahoželaním

emiliakosice
1. feb 2016

hľadám nejakú maminu alebo hocikoho, kto robí z fotiek blahoželania alebo pohľadnice (napr. teraz na Veľkú noc) a s textom podľa mojich predstáv, z viacerých fotografií a nestiahnuté len tak ledabolo z netu.......... ak by sa dalo spraviť viac návrhov a zaslať na pozretie si a ja si vyberiem a finálnu verziu vyvolať a poslať všetko poštou......... mala som dohodnutú jednu maminu, ale napokon mi spravila iba jeden návrh a s textom s chybou a chcela za to 10 eur....... nejaká šikovná osôbka a ak by bolo aj foto, toho čo už robila, tak to by bolo super............. a rozumná cena samozrejme...... ďakujem

evuliceeek
1. feb 2016

ahoj, vo voľnom čase robím fotopohľadnice pre svojich známych aj neznámych 🙂 ........... v albume mám tie s mojim synom, môžeš sa na to mrknúť 😉 ........... fotky mi väčšinou pošlú mailom spolu s predstavou o tom, čo by tam chceli a ja sa s tým pohrám a ak si želajú 5 návrhov, tak majú 5, ak viac tak viac, je to len o dohode.......... a chceš nejakú detskú na Veľkú noc?

emiliakosice
autor
1. feb 2016

áno takú deckú nejakú s originálnym textom, pozerám tvoj album a je to super............ tie východňarske vinše sú super 😀 vlastná tvorba?.......... pošlem ti cez správu akú mám predstavu

evuliceeek
1. feb 2016

texty si upravujem sama, inšpirujem sa aj na nete a potom to dávam dokopy a snažím sa byť originálna 😉 východňárske v takejto podobne mám len ja - je to originál......... ok tak napíš správu a pozriem sa na to