Podvodník derrickthomas1012@gmail.com

martha913
6. apr 2016

davajte si pozor na derrickthomas1012@gmail.com, je to podvod ja tom bohuzial naletela a takto chcem dat vediet vsetkym ze ak sa vam ozve niekto s tymto emailom prosim ignorujte ho. vlastne si viete o nom najst dost info aj na bereme.cz, bohuzial ja som si ho predtym ako som poslala veci nevyhladala a prisla o peniazky, snad sa vam toto uz nestane.

bonaqa2013
6. apr 2016

a čo predáva? resp. o čo má záujem?

martha913
autor
6. apr 2016

mne sa ozval na predaj svadobnych siat, je pravda ze nie tu ale na beremese.cz ale ked je tam tak kludne moze prist aj na modrykonik a tu som o nom nenasla ziadnu diskusiu tak som pridala ja. snad mu zabranim este niekoho nachytat

dominika6
7. apr 2016

@martha913
je možné že je to žena...chlap by sa na to neulakomil...

martha913
autor
7. apr 2016

co ja viem mozne je to, mna kontaktoval chlap stym ze to kupuje pre svoju dceru, teraz ked to takto pisem mozno mi to malo cele byt podozrive hned od zaciatku, no som sa velmi potesila ze sa mi hned podari predat saty a nerozmyslala som velmi. bohuzial. na internete som potom nasla ze och je viac s roznymi menami z nigerie. podla mna im o tie saty ani velmi neslo ale chceli odo mna aby som im poslal ja 4000 kc a oni mi napat poslu 8500 (4500 za saty + mojich 4000) lebo ze to takto chce ich banka kvoli security ci co, toto mi uz bolo uplne jasne ze je to podvod no saty som uz poslala, ja hlupana.
dufam ze im takto pokazim este niekoho oklamat.

rhiannon
7. apr 2016

Klasicky nigerijsky podvod. Baby, nechcem odsudzovat, ale to jak mozete na to naletiet? Ved uz z tych mailov, tej hroznej anglictiny atd je jasne, ze to je podvod. :(

erika373
20. apr 2016

Ahojte, chcem Vám oznámiť že aj mne tento týždeň prišiel mail od tejto osoby. Tiež predávam svadobné šaty A mi písal že najprv musím mu poslať balík kópiu O tom A tak jeho banka spustí platbu. A chcem sa opýtať keď ste poslali ste pripoistili balík?

rhiannon
20. apr 2016

@erika373 ty si ale vtipalek :D

martha913
autor
20. apr 2016

Hlavne mu nic neposielajte, len pridete aj o saty aj o peniazky za postovne. Uplne ho ignorujte