Podvodníčka Nikinka Niks alias Predaj Vecičiek na facebooku

xxxxxnnnnn
13. máj 2015

Podvodníčka Nikinka Niks alias Predaj Vecičiek na facebooku - dajte si pozor. Objednala som si tričko, zaplatila 13,5 eur užívateľke s nickom od Predaj Vecičiek na FB. Pani s nickom Predaj Vecičiek komunikovala, tričko pomerala, číslo účtu poslala. 25 apríla som uhradila. A 26 apríla som dostala správu, ale už od užívateľky s nickom Nikinka Niks

**Dobry vecer, pisem vam ohladne tych triciek ktore ste si umna objednali a cakam na uhradu peniazkov, zablokovaly mi stary ucet na FB koli spamu tak potom mi kludne piste tu dakujem:**

Na a dnes máme13 máj a nereaguje, neodpsisuje...............

jessica1996
13. máj 2015

fuj to su také hnusné zákerné osoby !!! nechápem !! ešte že to nebola o moc vyššia suma, aj ked aj 14eur je dosť ale s takou sumou ti pravdepodobne ani na polícii moc toho nespravia :(

sissy27
13. máj 2015

@xxxxxnnnnn
@jessica1996 dievčatá, nič v zlom, ale niektorí ľudia sú fakt nepoučiteľní... tak ako seniorom môžu donekonečna robiť prednášky o tom, ako nemajú nikoho cudzieho púšťať dnu, alebo na základe telefonátu "od vnuka" dávať cudzím peniaze do ruky, tak mladším ročníkom by sa tuším donekonečna mohli robiť prednášky o tom, že je kopa overených e-shopov, kde si môžu nakúpiť bezpečne a v podstate bez rizika... aj tak sa stále nájde senior, ktorý toho cudzieho človeka do bytu vpustí alebo juniorka, ktorá potrebuje "výhodne" nakúpiť cez fb od vymysleného nicku nejaké šmejdy... lebo takýchto výstrah je všade milión, ale nie, netreba sa učiť na cudzích chybách...
komu není zhůry dáno, v apatyce nekoupí...
p.s. neobhajujem tým podvodníkov, ale pokiaľ ľudia budú takto slepo naivní, tak sa tí podvodníci budú mať dobre...

jessica1996
13. máj 2015

@sissy27 áále tí dôchodcovia vieš čo ! tých už ked počujem že sa zas nejakí nechali oklamať tak ich už vôbec nelutujem lebo je to ich chyba a nikoho ineho ! .. a k tomuto zas čo ja viem, ja by som si určite overila či už niekto od nej objednával a či prebehlo všetko v poriadku, ale tak to môže tak dôveryhodne vypadať a nakoniec nie je .. vieš.. no ale vec názoru... vieš aj tu na MK sa našli už všeliaké klamárky a kto to čakal ? .. proste nemôžeš vedieť no.. ale áno je pravda že sa asi musíme učiť na vlastných chybách

sissy27
13. máj 2015

@jessica1996 uhm tak presne tak ja neľutujem mladé baby, ktoré naletia nejakej nikinke niks či čo to bolo za nick... preboha, už len ten nick hovorí za všetko 😅 áno, aj na mk sú klamárky, aj na bazoši, aj na fb - pretože tam neexistuje žiadna kontrola, žiadna faktúra, doklad, proste nič... a budem sa opakovať - existuje dosť overených eshopov, kde sa dá nakúpiť prakticky bez rizika... eshopov - nie súkromných predajcov...
a hlavne odkiaľ majú asi také "nikinky" na fb tovar - ak už nejaký majú, tak z čínskych eshopov, tak to si vie hádam aj každá jednoduchšia objednať sama... hodnotenia si obstará od kamošiek alebo z ďalších x-profilov, ktoré si sama vytvorí a éééééj ide sa robiť biznis... ale kto chce kam pomôžme mu tam, že? 🙂

svetlana2603
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbi52
18. aug 2015

@svetlana2603 to nie je ona ona pomylili ste si inu osobu ! citajte hore !!!!!
@svetlana2603

svetlana2603
18. aug 2015

Jop, mne dnes tiez napísala podobnú story o bloknutí učtu kvôli spamu,...😀😀😀😀😀

@barbi52 vytvoriť si dnes účet je dosť príkre, nie ?

K tejto téme sa viac nemienim vyjadrovať,..