Podvodníci - urbantrend.sk

nezabudnutelna
22. sep 2023

Dobry den , chcem len informovat ze urbantrend.sk su uplny podvodnici . Pred troma tyzdnami som objednala dcerke saty na balet v hodnote 82€ aj som to musela predom zaplatit pisala som im kedy bude dorucenie nakolko je na stranke hore pisane EXPEDICIA DO 24HOD . Bolo mi napisane ze 360 dni maju to aj v castych otazkach uplne maximalne zavadzanie ludi a nechcu vratit peniaze …. Otras

jarmila2010
22. sep 2023

https://www.facebook.com/urbantrend.cz pod prispevkami sami nahnevani zakaznici

jarmila2010
22. sep 2023

a aj inde na nete najdes vela dalsich zlych hodnoteni obchodu..nabuduce si neovereny obchod niekde prever...

maranco
22. sep 2023

@nezabudnutelna uzavrela si obchod so sprostredkovateľskou firmou na ostrove Seychely s dobou dodania do 360 pracovných dní. Ďalej si požiadala sprostredkovateľa, že sa vzdávaš nároku na odstúpenie od zmluvy do 14 dní.
Ak sa im bude chcieť tak ti to objednajú na AliExpress alebo v inom čínskom obchode, samozrejme oni si tam prihodili aspoň 50% navyše.

Ak si platila kartou, môžeš neskôr reklamovať v banke, že ti nedodali tovar, ale keď majú v podmienkach 360 pracovných dní tak neviem či po roku banka prijme reklamáciu.

karolinakr
23. sep 2023

otras a policia predpokladam ma zas zviazane ruky

nezabudnutelna
autor
23. sep 2023

@maranco dakujem za info uvidim co sa bude dat robit predpokladam ze o peniazky pridem … mala som byt pozornejsia …

nezabudnutelna
autor
23. sep 2023

@karolinakr to netusim googlila som to ale nic na tu temu som moc nenasla …

gaska
16. jan 2024

Nahlasili ste to na policii? Cim viac podnetov zaeviduju, tym realnejsi obraz o situacii..