Podvod v bazári - loginy baby2013 + bubu2009

martinjasen
2. jan 2013

Tuto temu otvaram, aby sa skupina poskodenych mohla zorganizovat a zvazit podanie hromadneho trestneho oznamenia na osobu, ktora sa skryva za loginami baby2013 a bubu2009. Kedze oba loginy si nechavali posielat peniaze na ten isty ucet, asi sa bude jednat o tu istu osobu.

Na moje ziadosti o riesenie obchodov nereagovala.

Oslovim poskodenych, aby sa o tejto teme dozvedeli.

Tu najdete informacie ako pravne postupovat v tejto veci: https://www.modrykonik.sk/fotoblog/admin/clanok...

Do temy nezverejnutie osobne udaje. Ak sa budete dohadovat na konkretnom zneni, vytvorte si sukromnu skupinu a v nej sa dohodnite.

marina31
2. jan 2013

Aj ja som jej poslala 40 eur pre baby2013 a nič mi neprišlo:(. ak sa bude niečo organizovať, tak sa pridávam. s pozdravom mária

kicsizsuzso
4. jan 2013

Ja som poslala iba 10eur, chvála Bohu! Ale tie ostatné mamicky... !!! Aj ja sa pridávam!

zaralka
8. jan 2013

no aj ja som poslala 20 eur a nič,ale aj sa tu zbieralo,že podajú tresné oznámenie,ale zostalo to asi len pri tom,že sa podá,ale sa nepodalo a nešlo teda o málo peňazí.... ☹

zuzanams
9. jan 2013

Ahojte, ja som tiež poslala 25 eur, aj sa to s jednou mamičkou anelka5 riešilo, chceli sme podať trestné oznámenie, ale neozvalo sa jej toľko mamičiek aby to malo zmysel, keďže treba min. 266€ aby sa mohlo podať...

tisim
9. jan 2013

Čaute,aj ja sa pridávam, poslala som jej 12€, tak ak sa to pohne ďalej môžete so mnou počítať.....inak admin písal,že to už presiahlo tú sumu 266€....

jankadrevenakova
13. jan 2013

hm tak ja 34 e

jankadrevenakova
20. jan 2013

Ako to teda budeme riesit dalej? Samostatne podavat trestne oznamenie je blbost musime teda podat hromadne. Poslite mi splnomocnenie a ja to podam. V opacnom pripade to zapadne prachom a dotycna osoba sa bude len uchechtavat. 28.1 sa chystam na policiu podavat trestne oznamenie za podvod na jednoho pana v cechach ktory ma cez bazos.cz tiez otiahol o peniaze a tovar neposlal. Uz ma to stve ze takyto ludia si myslia ze sa im nemoze nic stat 😒 Splnomocnenie mi poslite na mail oslik.s@centrum.sk