Podvod na bazoši

lusy2011
15. mar 2017

Ahojte chcela by som Vas aspon takto upozornit na podvodnicku na ktoru som natrafila nedavno predavala cestovnu postielku kedze slo o 25 e n.a. policii nevedia s tym nic urobit peniaze dostala na ucet
SK6202000000001353700373 aspon takto cislo uctu ostatne ma vsetko falosne pripadne akby sa niekto nasiel kto posielaltiez na tento ucet nech pise. . .

zuzicka1205
15. mar 2017

Ahoj mne sa to stalo tiež, presne to isté, poslala som peniaze za cestovnú postielku, bola taká béžovo hnedá zo žirafkou. Aj s poštovným za to pýtali len 16 eur a ževraj mala byť nová. Bolo to cez bazos a pán napísal že sa volá Norber Bálint. tak to nebude náhoda... po prevode penazí sa ten pán už neozval a ani sa mu nedalo dovolať..

malymyis
15. mar 2017

Zenyyy preco platite peniaze vopred ? Ved su to cudzi ludia 😀 nikoho nesudim a nechcem sa hadat. Ja ked tak poslem len postovne ktore by musel odosielatel zaplatit keby nepreberiem balik.

zuzicka1205
15. mar 2017

Veru po tejto skúsenosti už viac vopred posielať nebudem, predtým som už pár krát kúpila dačo cez bazoš ale na podvodníka som natrafila až tento krát..

kinats
16. mar 2017

Ale 90% predavajucich tuto podmienku (platba vopred na ucet )ma. Ja som uz tiez par krat naletel, ale pokial nieco chcem a predavajuci ma zasa zlu skusenost s dobierkou a tych je tu ties velmi vela co im neprevzali zasielku (teda ich cista strata), co ine mi zostava. Vela pomozu predosle referencie za dlhsie obdobie. Dlhsie obdobie preto, lebo som narazil na sikovnu pani co si sama sebe z dalsich e-mailov dala az podozrivo spickove hodnotenia. Ale tu som prekukol.Moja cista strata je ale aj tak už okolo 130,-€ .

malymyis
16. mar 2017

Preto hovorim poslat na ucet max postovne, ked nepreberiem tak som v strate ja a nie predavajuci

mischelin999
16. mar 2017

Teraz je takychto podvodov strasne vela niekdy nemas istotu ak si takto nieco kupujes alebo predavas ako to vlastne skonci. Najlepsie su osobne odberi. Tam sa nejak nema co stat. Ja neviem vlastne preco ludia takto spekuluju a klamu ak nato nemam tak nebudem niekoho zavadzat

misulienkamisa
17. mar 2017

Že to tých ľudí baví takto klamať. Ja som tiež za osobný odber, lebo sa mi pár krát aj stalo, že ikeď bola mamička upovedomá o stave veci, pak si začala vymýšľať, že vec jej nebola doručená v takom stave ako som tvrdila, že je. Ono je ťažko natrafiť teraz na zodpovedného kupujúceho ale zároveň aj predávajúceho ☹

weronickaxx
4. jún 2017

Zdravím,aj ja som bola oklamana.. poslala som Ževraj Kataríne Jamrovej SK6202000000001353700373 50€😰Žial. Pre mňa mala hodítko za 20€ a postielku za 30€ jasná že som sa ulAkomila a chcela som to hneď objednať... inak cez bazáre/ bazoše nekupujem nič.a vetko si poriadne preverujem. neviem prečo ma to napadlo. Oh.

zuzicka1205
5. jún 2017

juj tak nas je teda viac.. ja teraz kupujem autosedačku cez bazoš ale pôjdeme osobne po to tak hadam bude všetko vporiadku

ermi6
28. jún 2017

Ahojte baby tak presne s tymto účtom som mala skusenost ja 7.6 som jej uhradila peniaze na ucet 27,60€ za cestovnu postielku , kt. stala 25€ plus postovne uz sice to postovne mi bolo zvlastne no uistovala ma o tom ze balik do 10kg je za 2,60€. pisala mi z maila eva.slobodova85@gmail.com na bazosi mala len eva a mesto svidnik cislo vymyslene. Bola som na policii vcera, da sa na nu podat oznamenie a tak ma policajti najprv oboznamili o tom aby som sa isla opytat do VUB ci vobec banka aj na taku malu sumu poskytne meno majitela uctu. Poskytne mam to osobne overene.Viem tolko ze zena sa tak vobec nevolala a ani nepochadza zo svidnika no bohuzial banka mi viacej nemohla poskytnut. Dalej musi riesit len policia.Mam nastastie stiahnute aj vsetky foto ohladom postielky ktoru mala nafotenu.Mala na inzerate este nafotene aj dva kociky.Da sa to nejako aj adminovi na bazos inak napisat .Nastavalo ma to ze klame vlastne detičky ved je to pre nich keby klamala na dospelych veciach ale na detoch...Ako chrapunstvo.XY veci sme uz takto objednavali ze vopred peniaze no toto bola moja jedina skusenost ze ma takto okaslala. Nikdy sa mi nic zle nestalo a mam dvojicky takze tych veci bolo kvantum. Ak bude treba kludne sem dam aj foto tej postielky

zuzicka1205
28. jún 2017

@ermi6 Ahoj a nebola to taka kremovo hneda postielka so žirafkami? my sme mali mať takú od nich ale neposlali nič...

ermi6
28. jún 2017

@zuzicka1205 boli to tieto fotky.

zajkula62
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzicka1205
29. jún 2017

@ermi6 tak to je iná postieľka nám iné fotky poslal

ermi6
30. jún 2017

Takze s rovnakym cislom uctu komunikuje aj chlap aj zena?So mnou si pisala zena.Ale ako som pozerala tak sa im v klamani dari uz dost dlho ked lusy2011 to uz pisala v marci a nikto im este od vtedy neklepol po prstoch :(

weronickaxx
30. jún 2017

Ja som si od nej objednala prenosnú postielku a chodítko. Mala v ponuke ešte aj bicykel😩Oh, ale dúfam, že iba ja som poslala 50€.

lusy2011
autor
30. jún 2017

Aj bicykel Dana osoba niekomu akoze predala presne v tom case ked mne mala poslat akoze postielku tak zopar mailov bolo ze ved som vam poslala ten bicykel . . .pritom mne mala postielku poslat

weronickaxx
13. júl 2017

Omg! Tak to už ozaj asi vo veľkom odžubávajú

lucinkabs
5. aug 2017

SK6202000000001353700373 pridávam sa ku vám poslala som 10€ poštovné vopred na postieľku na meno Vlada Mizikova z Levíc takže aj mňa oklamala.

ermi6
6. sep 2017

Ahojte baby skontrolujte si Vas ucet, nam dnes pravdepodobne od danej osoby nabehli na ucet peniazky za postielku. Posielala to Slovenska Posta ale ine cislo uctu a nam nemali odkial peniazky prist tak davam info skuste kuknut.Presne ta suma mi nabehla co som jej uhradzala.Dajte vediet

lucinkabs
6. sep 2017

@ermi6 no bodaj by si mala pravdu 🙂 mne nič keby áno píšem 😉

lusy2011
autor
6. sep 2017

Ani mne nic . ..

weronickaxx
13. sep 2017

Joj kiežby nabehli😬

jjaannaa24
12. nov 2017

Pred dvomi dňami 10.11.2017 títo istí ľudia okradli aj mňa. Je to síce len 10€ - kupovala som chodítko pre dieťa. Poslala som peniaze a viac sa neozvali. Majú uverejnené ďalšie veci ktoré predávajú. Ďalšie chodítko a detskú postieľku. Posielam link na ich predaj na bazári - https://www.bazar.sk/inzerent/9x0rJpl74O9qbGqD4...
Takže veselo kradnú ďalej a ako vidím, tak kradnú už minimálne od marca. Teraz má meno Leni Podracka ☹

weronickaxx
12. nov 2017

Ďakujem pekne, no vidím že sa stále nezastavili.. skusim to riesit cez políciu kedže je nas stale viac a viac

swwan
5. dec 2017

@ermi6 Ahoj,ja som jej poslala tiež minulý týždeň 27,60€ za postieľku,ponúkala ju na bazosi,zistili ste jej meno? Ja som písala na email hanka maresova

weronickaxx
5. dec 2017

Žial neviem zistiť jej/ jeho meno

swwan
5. dec 2017

Ja skúsim ísť do banky

swwan
5. dec 2017

@weronickaxx a skúšala ste volať na to číslo?

weronickaxx
7. dec 2017

V banke mi povedali ze mi nemozu poskytnut žiadne udaje. Na policii som spisala zapisnicu a nič sa nedeje. V mojej banke mi mozu maximalne poziadat o vratenie penazi z toho čisla uctu, za poplatok 10€, kedze ja som poselala na 2x, lebo som chcela prenosnu postielku a choditko na druhy den, ( šibnutá) tak sa mi to neoplati. Obrali ma o 50€. A takto by som mozno márne prisla este o dalsich 20€, kedze nieje iste či mi vratia spat tych 50€😩