Podprsenka s najširšími ramienkami

3. sep 2022

Žienky poraďte, každá podprsenka aj ta s najsirsimi ramienkami sa mi neskutočne zarezáva do pliec, je to strasne nepríjemné. Uz som zúfalá, mam veľké a ťažké prsia, nemôžem mať ramienka úplne uvoľnené lebo mi prsia spadnú dole, musí ich niečo držať.

viestta
3. sep 2022

A sedí ti obvod? Pretože dobra podprsenka nenesie váhu len na ramienkach. Chod do špecializovaného obchodu, a nechaj si poradiť aj veľkosť aj tvar. Met dve drahé ale sediace podprdy je lepšia ako 10 takých, s ktorými sa trápiš.

marcellka32
3. sep 2022

Podľa mňa nosis zlú veľkosť, skús tu

https://www.mojepradlo.sk/sk/content/10-ako-spr...

veselo_neveselo
3. sep 2022

Budes mat velky obvod, a pravdepodobne aj male kosiky. Na obvode ju musis mat pevnu, natiahnut sa ma dat max na dva prsty.
Ak mas niekde okolo specializovanu predajnu na podprdy, skus si dat zmerat a doporucit, a uvidis, ze to nebe a dudy. A fakt aj ked bude draha, tak sa oplati.

autor
3. sep 2022

@veselo_neveselo ja mam práveže všetky veľmi drahé podprsenky. Obvod menší by som už nezniesla lebo by sa mi nedalo ani dýchať a košíky mi sedia 🤷🏼‍♀️

autor
3. sep 2022

@viestta ved práve všade čítam ze váhu nesie obvod. U mňa nie, nechápem to. V okolí neviem ci je taka predajna, musím to nejako pozistovat

monillia
3. sep 2022

@autor skús si vyrátať veľkosť cez astratex ,pohodlne doma vyskúša,keď nasadnu, vrátiš

hivanik
3. sep 2022

Tu na MK som natrafila na diskusiu o tomto probléme ...tiez sa mi zarezávali ramienka .. vyskúšala som minimizer Bonprix a inú už nechcem ..Len treba zvoliť správnu veľkosť

hivanik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
banalu
3. sep 2022

@monillia ak ma maly obvod a velke kosiky, astratex jej nepomoze. Mne podla ich merani prisla uplna blbost, kedze oni idu na predpoklad vseobecnosti a to, ze zeny co maju velky obvod podla merania budu mat vacsi obvod a k tomu primerane kosiky. Vyslo mi u nich 95D. Nakoniec mi sadlo 80K 🤣 nie je to ich chyba, jednoducho velke prirodzene prsia a mensi obvod nie je tak casty 🤷‍♀️
@autorka mne sedi velmi tato, ma aj dobre riesene ramienka - hrube
https://www.astratex.sk/podprsenka-luisse-nevys...

autor
3. sep 2022

@banalu mne z astratexu asi zatiaľ ani jedna nesadla. Nosím 75F.

richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. sep 2022

@richie233 nie som z BA, som z BB. Menší obvod už neznesiem a väčší mi na chrbte vyskakuje hore 🤷🏼‍♀️

richie233
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. sep 2022

@richie233 mam obvod 75 a už ten má dosť sťahuje, keby som dala menší tak sa už asi ani nenadychnem. Ale skúsim najbližšie vyskúšať menší. Netuším však kde nájdem predajňu kde mi kvalifikovane poradia 😏 lebo očividne mi radia zle

richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz