Podprsenka pod šaty s odhaleným chrbtom

7. máj 2023

Ahojte, baby. Máte niektorá skúsenosť s takýmto typom podprsenky? Mám šaty s hlbokým výstrihom do V na chrbte a hľadám podprsenku, ktorá by nevykúkala.

bylinka25
7. máj 2023

Podľa mňa by bolo vhodnejšie dať si šaty, ktoré už majú všitú podprsenku.

autor
7. máj 2023

@bylinka25 Oni majú vystuženú oblasť pŕs, tá podprsenka teda nie je bezprostredne nutná. Ja sa však bez nej cítim nesvoja, akoby nahá.

neferneferuaton
7. máj 2023

Skús iba takú tu nalepovaciuna prsia. Alebo s neviditeľným zapínaním na chrbte ale to je už dost out ako neviditelne ramienka

aylinn
7. máj 2023

A tu nalepovaciu nechceš skúsiť?

laskonkakaty
7. máj 2023

Jednoznačne by som dala len nalepovaciu,tým pádom ti ostane chrbát bez akýchkoľvek ďalších ,, rušivých " ramienok

andrejka1974
7. máj 2023

Však skús podprsenku s priesvitnym pásom ja som tak bežne mala a bolo super

autor
7. máj 2023

Zvažujem aj nalepovaciu, len sa bojím, či sa nebude odlepovať. Predsa, bude leto, človek sa môže spotiť. Nemám s ňou skúsenosti. Pokiaľ ide o "neviditeľné" ramienka a pás, to je pre mňa out. Veľmi sa mi to nepáči už len preto, že to nie je neviditeľné. :D

lydion20
7. máj 2023

Napíšte my , presne túto mám aj šaty z odhalenými ramenami pošlem Vám foto ako to vyzerá 😂

eternity24
7. máj 2023

Nebude sa odlepovat. Mala som viac krat na letných svadbách aj na plese. Neodlepuje sa, netreba sa toho báť.

ardilla8
7. máj 2023

Mam takú, mala som na vlastnej svadbe, a bola som veľmi spokojná. Keďže som dosť štíhla, prsia sú menšie (všitá vystuž bola pre mňa veľká), tak som potrebovala "istotu", aby to držalo. Za mňa áno.🙂

marcellka32
7. máj 2023

Kde kupujete tie nalepovacie podprsenky

jaga18
7. máj 2023

Kde kupujete tie nalepovacie podprsenky? A je to aj na "odkojene " väčšie prsia?

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
7. máj 2023

@ardilla8 Ďakujem! Takýto "problém" mám aj ja, tak snáď to bude dobrá investícia. 😁 Prípadne skúsim ešte aj nejakú nalepovaciu pozrieť.

Ďakujem všetkým za odpovede, pomohli ste mi. 🙂

ardilla8
8. máj 2023

Wonderbra sa to volá 🙂