Podpätok a vysoké ženy

31. aug 2022

Ahojte, dievčatá vysoké a štíhle (napr. ako ja 175cm a 55kg). Nosíte topánky na vyššom podpätku, približne 7cm?
Ideme na svadbu kúpila som si šaty midi, a chcela by som k nim také sandálky na vyššom podpätku. Len ja neviem, pripadám si ako taký stĺpik 😁 zasa balerínky alebo niečo nízke k tomu sa mi moc nepáči. No ak budem nútená tak si kúpim nízke.
No neviem sa rozhodnúť, a neviem ako to pôsobí na druhých keď ma taká vysoká žena ešte podpätok.
Ďakujem

diwotworna
31. aug 2022

Ja by som ti aj poradila, ale niesom vysoká ani štíhla tak ti neporadím 🤣🤣🤣

blondinka95
31. aug 2022

Hovoríš o sebe ako keby máš dva metre. 😂 Sama mám skoro 1.80 a na spoločenské udalosti si podpätky davam. Myslím že nikto to okrem teba nebude riešiť v tomto zmysle, či si ich mala / nemala dať kvôli tvojej výške. Daj si to čo sa ti páči a a by ti bolo dobre.

petronellla87
31. aug 2022

Vies co ja mam 173 a takych 7-8cm je moj strop, vo vyssich sa uz citim cudne😆a urcite vyzeraju topanky na podpatkoch lepsie nez balerinky alebo dake nizke

bucko555
31. aug 2022

Ja mám 180 CM a ak niekde eidem dám si podpätku ale tak Max 7 CM

andreatytler
31. aug 2022

Moja mama bola vysoka a nosila opatky. Mam kamosku co ma 180 a nosi opatky. Neviem ci by som ja nosila ak by som bola vysoka, lebo fakt clovek nebol v tej situacii ale citala som niekde ako vnimaju vysoke zeny rozny ludia a poviem ti ze vacsina ludi ta vnima ako krasnu modelku, tak nevahaj a daj si opatky.

germaniawerks
31. aug 2022

podľa toho, aký máš tvar, keď sa dáš na vysoké. Keď si potom dlhá neforemná, tak radšej ne. Keď si potom sexi tvarovaná, tak áno.

deti95060810
31. aug 2022

dcéra má 175 cm, a bežne nosí také opätky...aj vyššie. 16r.

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mec321
31. aug 2022

Ja mám 179, bezne nosim 7 cm opätky, a niekedy aj kopytka pre mna 12 cm 😃 priatel je odomna o 2-3cm nizsi, ale nosim podpatky aj pri nom. a nam sa to nahodou paci. a to ako mna vnimaju druhi ma nezaujima 🤣 myslim, ze pri tvojej vyske je to upone v pohode, su aj horsie pripady napriklad ja 🤣

roztlieskavacka
31. aug 2022

Tu som ! Áno daj si 🙂 ja nosím stĺpikové opätky, ihlicky nie. Max 7 cm

andrea78
31. aug 2022

Uplne v pohode, bezne, takmer denne, ved to nie si nejaka vysoka, bezna vyska. Tiez mam tolko. Vysoka je pre mna 180+. Ale to je uhol pohladu, pre nizsich si vysoka, vyssi ta zhodnotia ze mas vysku uplne v pohode🙂 Obuj si to, co sa Ti paci, neries.

klivus
31. aug 2022

Mám 182 a áno dám si na akciu 7cm opätok , i keď som o cm vyššia od manžela vtedy 🙂

gazpalm
31. aug 2022

Ano,mam 180cm a absolutne nemam problem dat si na spolocensku udalost podpatky...a aj keby som bola vyssia od vsetkych pritomnych ,je mi to jedno 😊

koniarova
31. aug 2022

175 cm je nejaká mega výška? Neblázni .😁 Som vyššia a nosím podpätky. Ale len niekedy a Max. 6-7 cm. Vo vyšších si pripadám divne.

lucinka1988
31. aug 2022

ja mám 177cm, 59kg, podpätky nosím max 7cm, vo vyšších ma zvyknú dosť bolieť nohy a áno, opätky nosím rada a cítim sa v nich veľmi sexi, nechcela by som ani o 1cm menej😎podľa názorov širokého okolia si to nemyslím iba ja🫢a navyše môj manžel má 187cm, takže dokonala symbióza😉Vysoké štíhle ženy v opätkoch sú podľa mňa top☺️

zobaka
31. aug 2022

milujem opatky a som vysoka ako ty, aj moj muz ma rad, ked som vyssia od neho :D a celkovo chlapom sa to paci, takze si urcite daj, nie je nic horsie ako rozcapene baleriny k peknym satam

amelie2017
31. aug 2022

175 cm a 69 kil a nosim opatky. Na kazdodenne nosenie nie, ale vzdy, ked ideme s muzom do spolocnosti- vecera, kino, oslava,..musia byt. Aj ked som v opatkoch vyssia ako on.

laura_222
1. sep 2022

Ja mam 182 cm a 59 kg a nosim opatky aj 10 a 12 cm na prilezitost ( ples, oslava a pod.) Bezne len tenisky ( dve male deti 🤣). V zivote by nenapadlo riesit ci nie som az prilis vysoka. Komu sa nepaci nech sa nepozera. Manzel je nizsi a tiez nikdy nikto neriesil. Obuj si ake chces ☺️

banalu
1. sep 2022

Svagrina ma 186 cm (vahu neviem, ale je stihla) a nosi aj 11 cm podpatky. Zakladom je mat svoju vysku rada a mat na to sebavedomie. Ona hned kazdu ustipacnu poznamku elegantne zrusi 👌

zenulkaaa
1. sep 2022

Máš iba 175 cm - mat tolko, nosim podpatky kludne denne. Ja fakt neviem ženy - ale 175 cm žena nie je až taká vysoká žena. Čo mám hovorit ja čo mám 185 cm...

snezienkaaa82
2. sep 2022

No podla toho, aký vysoký he tvoj partner. Podľa mňa vyzerá to smiešne, keď je žena vysoká slamka a chlap o pol hlavy nižší....
Teraz hhe veľký výber krásnych topánok na nižšom opätku.

maialeo
7. sep 2022

U mňa názorom na vysoké topánky nie je ovplyvnená výška ženy ale skôr váha. Ak vidím nejakú 180cm a má 130 kíl, to už jednoducho zle vyzerá. Pri normálnych babenkách v pohode opätky až do neba.