Podozrenie na podvod

zuzanago
27. aug 2013

Pozor na kupujucu, ktora je neregistrovana a jej maily su:
spainard009@gmail.com - spainard(neregistrovaná/ý)
bailytimmy@gmail.com

ponuka vyssiu sumu a odo mna chcela, aby som jej poslala kocik pre dceru do nigerie ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
viem, ze je vela takychto pripadov, ale posielam to aspon pre info, aby niekto nenaletel

skvele
27. aug 2013

Mne raz tiez takto niekto napisal, som ju vysmiala. Posielat kocik do nigerie, to uz kto videl 😀

anjelik43
2. jan 2014

má tu niekto zlé skúsenosti s predávajúcou s nickom---marnoe ???

anjelik43
3. jan 2014

dakujem za info

macka012345
17. sep 2014

alexandra2511 POZOR je to podvodnicka ma viac mien na koniku nechava si poslat platbu vopred na ucet a ked jej napisete.ze platbu ste poslali stahuje inzeraty aj mna okradla a nie som sama aj nanu pride na kazdu svinu sa voda vari

mari747
7. mar 2015

Nedoporučuji cokoliv slečně posilat na adresu s :
Nicole Hamarova
Eisnerova 13
Bratislava
84107
Do poslední chvíle Vás bude natahovat , tahat za nos velmi milá , ale dobírky nevyzvedává !!
Psali jsme si přes bazos já jen, aby jste věděli kdyby to zkoušela i tady.... Budete platit dvakrát dobírku na účet toho, že se slečna jen pobavila !!

janatota
11. sep 2015

https://www.modrykonik.sk/market/seller/andorko/
Má niekto skúsenosť? Nezaplatili ste čižmy ktoré vám ani neprišli? Čítam že sa nedoručujú zásielky obyčajnou poštou ☹

adamkofjo
12. sep 2015

Ahojte ja sa chcem opýtať mam prvú skúsenosť zlu poslala som peniaze predávajúceho na účet viac sa nepozvala je možné zistiť v banke na ňu misky kontakt vôbec sa mi neozýva Tibor doteraz neposlala odvolám sa niekde pravdy dakujem za každú odpoved

katko999
13. sep 2015

@janatota

ahoj.
ked dostane peniaze na ucet nezajem.veci co som si kupila prisli nepouzitelne a fake.tvrdila ze vsetko je original a prisle smeti.prerobila som na nej 6eur a nehovoriac o tovare ktory isiel do kosa.Skoda ze stym nikto nic nerobi a predava dalej!!!!

ivkacik
13. sep 2015

Aj ja mam zlu skusenost

adamkofjo
13. sep 2015

a aj ste to niako vyriesili dalo sa nakontaktovat

katko999
13. sep 2015

@adamkofjo ignoracie,vyhrazanie

adamkofjo
13. sep 2015

a pomoze to

katko999
13. sep 2015

nie peniaze su u dotycnej a tym padom jej cast obchodu skoncila.vam ostanu len oci pre plac

adka249
14. sep 2015

Tiez mam zlu skusenost s touto predavajucou. Prislo mi tricko v nepouzitelnom stave s obrovskym flakom cez cely rukav, ktory nesiel vyprat takze tricko slo do kosa. Moj mail zostal odignorovany.

katko999
14. sep 2015

@adka249
@adamkofjo
@adamkofjo
@ivkacik
a zle hodnotenie dostane vy dokonca vas mamicky urazaju a zastavuju sa takychto ludi

adamkofjo
14. sep 2015

no asi uz oddnes nic nekupujem

katko999
14. sep 2015

tiez si uz 100 krat preverim
mal by to admin riesit ked je uz nas tolko na tuto pani

janatota
17. sep 2015

Mamičky neuveriteľné. ....Dnes mi prišla platba od nej naspäť nakoľko som jej povedala že ju budem riešiť na fóre a dám ju prešetriť adminovi......takže nemá čisté svedomie. Pritom som nežiadala o vrátenie peňazí. ....

janatota
17. sep 2015

@janatota takže sa len usvedčila že je neseriózna a podvodníčka. .....čiže tovar ani neodoslala.

katko999
18. sep 2015

@janatota nahlas ju adminovi a daj mu aj tento link ze kolko nas je,bolo,bude.nech jej zastavi predaj

janatota
18. sep 2015
adamkofjo
18. sep 2015

a to spravim ako

dusanal
18. sep 2015

ja mam zase ZLÚ skúsenosť s predávajúcou 😠 andorko 😠 kupovala som od nej šaty síce len za 2€, ale dala som si to poslať obyčajne (moja chyba) mala totiž veľa dobrých hodnotení..vždy sa rozhodujem podľa hodnotení !!! tie šaty tam boli nafotené v inzerátoch v dvoch veľkostiach už to mi bolo divné...akonáhle peniaze odo mna dostala inzeráty vymazala... ani bú ani mú že kedy tovar odoslala a nečakala ani spätnú odozvu....fajn vtedy jej v hodnotení pribudla dalsia pani ktorá sa stazovala na nedodanie tovaru. Takže som pochopila ze satky uz neuvidim a s peniazmi som sa rozlucila.chvilu sme si dopisovali /akoze co chcem , ona tovar som odoslala uz takym arogantnejsim sposobom/ tak som to pustila z hlavy dala som je zle hodnotenie .........lenze ona potvora tie saty opat predava za tu istu cenu v bazariku a caka na dalsie co jej naletia!!! takze NEDOPORUCUJEM od nej nic nakupovat obycajne bez dokladu..... pridete o peniaze ako aj my ostatné

bamboa
20. sep 2015

ahojte dievčatá,
všetky, ktoré máte problém s predávajúcou andorko, napíšte mi IP, kde v skratke napíšete o aký problém ide a hlavne mi pošlete link na inzerát, kde ste obchod riešili.
Neodpisujte mi prosím tu na fóre, nebudem to tu riešiť. Na riešenie problémov s obchodom v bazári slúži skupina https://www.modrykonik.sk/group/7748/ . Ak sa rozhodnete svoje problémy riešiť cez skupinu, postupujte prosím podľa návodu ako príspevky pridávať.
Ďakujem

adamkofjo
25. sep 2015

A dá niečo riešiť s adminom

adamkofjo
26. sep 2015

Ahojte chcem sa spytat poslala som peniaze predavajucej a viac sa. I neozvala nemam ani tovar ani peniaze nereaguje na spravy viem zistit jej adresu a kontaktne udaje pomocou uctu kedze som posielala cez ib dakujem za kazdu radu da sa nieco vyriesit na policii alebo trestnym oznamenim 😢

emuska26
15. okt 2015

Ja mám teraz ten istý problém ako agamkofjo , neviete poradiť čo s tým?

adamkofjo
4. nov 2015

bamboo pisala som vam ohladom nedorieseneho problemu s predavajucou ladynadine , napisala ste mi ze nie je mozne to dalej riesit kedze je predavajuca neaktivna , no tak po dlhej dobe sa mi ozvala a bola dost je znovu aktivna , ale vy ste uz moj prispevok pozastavili , pani je velmi arogantna ja som jej pisala ze ak mi nevrati peniaze budem musiet podat trestne oznamenie na co mam pravo formular som nasla na vasich prispevkoch zatial som to nepodnikla , ale pani zacla byt dost neprijemna vraj aby som sa jej nevhrazala lebo ma uda na policiu a tak takze neviem ako postupovat je to vobec mozne ze takyto ludia tu nadalej funguju na fore ☹