Podľa kamarátky nie som normálna

5. dec 2022

Ahojte,
Podla kamosky nie som normalna, a trochu ma to dotklo.

Syncekovi (20m) na mikulasa som kupila maly kocik a chlapceka babiku z little dutch. Proste podla mna je to take mile, ze sa stara a velmi ma rad vsetko, co vie tlacit pred sebou (samozrejme auticka su na prvom mieste). Velmi sa tesil, hned ho obijmal a hovoril moj moj, dal mu jest, pit, tlaci ho v kociku.

Ked som teraz pisala s kamoskou a sa pytala, co sme kupili, a ked uvidela ze kocik s babikou, tak dobre ze mi nevynadala, ze on je chlap pre Boha a nie som normalna. 😏

Vy ste kupovali chlapcekom babiku? Babiku s kocikom? Citim sa trapne.

qwerty2
5. dec 2022

Podľa mňa na tom nie je nič zlé.

adeladulova
5. dec 2022

Uplne v pohode, aj kuchynky sa kupuju chlapcom.
Moj syn tiez ked prisiel k sestrinej malej dcere a uvidel babiku, tlacil kocik a daval jej jest a pit

viestta
5. dec 2022

Kamoska sa zabudla niekde v minulosti. Starostlivost o deti, co je hra s babikami, uz nie je vysadna zalezitost zien. Chlapcov treba k tomu vychovavat od mala.

iwwca22
5. dec 2022

Ja na tom nevidím vôbec nič zlé 😀 ved si mu nekúpila ružové šaty 😅 ved aj v dospelosti chodia chlapi s kocikom a starajú sa o deti, či? 😀 neviem prečo si niektorí myslia, že chlapci sa nemôžu hrať s bábikami a dievčatá s autickami 🙈

maribell
5. dec 2022

Jediné, čo mi na tom príde divné je, že dostal darček na Mikuláša namiesto sladkosti 😁

gabika128
5. dec 2022

Keď mal syn rok a pol, dostal bábiku normálnu, veľmi sa mu páčila. Autíčka mal však na prvom mieste. Teraz sa s babikou hra dcéra, ona ju má na prvom mieste, spolu s plysakmi 😁

martinka13
5. dec 2022

My sme synovi kúpili hovoriaceho macka a vozil ho v nákupnom košíku. Mne prišlo trochu proti srsti kupovať mu bábiku a kočiar. Niežeby sa chlapi nemali starať o deti 😀. Nie je to žiadna katastrofa. Skôr by ma to pobavilo, ako by som Ti nadávala.

autor
5. dec 2022

Jejda, dakujem vam. 🙏🏼 Ja ze fakt je so mnou nieco zle...

liljana
5. dec 2022

Kup mu hlavne kuchynu s umyvackou riadu. A nauc ho pritom ukladat "spinavy" riad do mycky uz od 4 rokov. Nevesta ta sice bude nenavidiet aj tak ad hoc, ale aspon sa nebudu so synom doma hadat, kto odprace riad. 🙂

autor
5. dec 2022

@maribell dostal aj zdrave sladkosti. 😅 Kocik s babikou neboli take drahe. 🙏🏼 Do 30e tusim. Nejak to vydrzim pre jeho radost a ziarive ocka. ❤️

autor
5. dec 2022

@liljana aj nad kuchynkou sme rozmyslali, nakoniec dostal dielnu. Ale urcite mu raz kupim aj kuchynu. Je to super hra. 🙏🏼

autor
5. dec 2022

@gabika128 Dobre ste to vypocitali. 😄🙏🏼

thereisabear
5. dec 2022

A keď jej vezme muž dieťa kočíkovať, je to ok? Či mu zakazuje?

autor
5. dec 2022

@martinka13 😅 dobry napad aj ten nakupny kosik. 🥰

autor
5. dec 2022

@thereisabear vobec neviem. Podla mna aj jej kradne velky kocik... Ved kolkrat aj moj zoberie z chodby, a tlaci ho do izby.

autor
5. dec 2022

@viestta ze? Tiez si to myslim. 🙏🏼

autor
5. dec 2022

@iwwca22 ved prave! 🙏🏼 Mne sa strasne paci, ak je muz starostlivy. ❤️

ladybug138
5. dec 2022

Moj brat sa hral v detstve s babikou, spolu so mnou, kupali sme ich, davali spat...cuduj sa svete, ziadne nasledky to na nom nezanechalo, je to chlap ako hora
Nemam rada toto delenie na dievcenske a chlapcenske hracky, nech sa hra kazdy s tym, co sa mu paci a co ho bavi...aj moja dcera hra futbal a hra sa s autickami..a co

ariannazara
5. dec 2022

Nevidím natom nič zlé ale môjmu by som to nekúpila 😉

selest
5. dec 2022

Moji synovia maju kuchynku aj babiku. A sice nemaju kocik ale v nakupnom vozicku ulozi maly babiku a macikov a vozi po byte a krmi z flase, bali do plienky a uspava atd. Uz dlhsie pokukujem aj po kociariku. Je to normalna hra, vidi co robime ja muz a opakuje. Keby mne kamoska za to vynada tak si poklepem na celo ze riesi hovadiny..decko sa hra je tam toho

sonnenshein
5. dec 2022

.. a potom sa zeny stazuju, ze im chlap doma lezi na gauci, miesto toho, aby sa podielal na starostlivosti o ich deti, ich domacnost, a ich manzelstvo. Lebo "je chlap"

lavinis
5. dec 2022

Ty si normálna
Kamoška je mimo, o dieťa sa starajú predsa obaja rodičia tak prečo by sa chlapec nemohol hrať s kočíkom a babikou? Chlapi akože nekočíkujú?

lavinis
5. dec 2022

@sonnenshein presne

sonia1712
5. dec 2022

Jasne, ze je to v pohode, ved to je milé, náš najmenší miluje kuchynku vari skoro stále 😀

mikadooo
5. dec 2022

Určite sa tu nájdu také ženy. Podľa mňa je to ok, tým myslím, že mu tým do budúcna určite nepošramotíš navždy jeho mužské vnímanie sveta 😄. Asi by som to sama nekúpila, ale keďže môj syn má dve staršie sestry, tak bežne behal s ružovou buginkou a teraz má ružové elektrické auto a to má už takmer 5 rokov 😁. A všetci na ňom idú oči nechať, či dievčatá, či chlapci 😂.

viestta
5. dec 2022

@ladybug138 ja sa pamatam, ze ako decko som straaaasne zavidela, ze brat dostal pod stromcek stavebnicu Merkur a ja nejaku blbu babiku

stanislavicenka
5. dec 2022

Uplne v pohode. Hlavne, ze ma radost. Ved ani ona svojmu muzovi nezakazuje starat sa o ich dieta, a kocikovat ho🤷, no nie?

guiseppinka
5. dec 2022

Kupovala som synovcovi babiku, mama mu kupovala kocik... Inak moj prcek chodil minuly tyzden s nalakovanymi nechtami (cervenymi😂) do jasli, zo suflika mi donesie sponku a aby som mu ju dala na hlavu alebo ma navlecenu suknu na sebe... Kociar ma svoj maly (zdedeny) a teda tlaci ho zasadne prazdny... Hold, ma 2 starsie sestry... A vcera ho dokonca namachlili😂

tosomja
5. dec 2022

@maribell toto som chcela napísať. Divné len to, že na Mikuláša dostal darček a nie balíček.
Mám syna 2,5r a dcéru 1,5r a hrajú sa aj s bábikami aj autíčkami. Aj vonku syn zoberie kočík a dcérka vláčik. 😉

hederamonstera
5. dec 2022

Aj moj ma tu babiku Jim od little dutch ;) kuchynku mu zatial neplanujem kupit, ale len pre to, ze sa mi potom nebudu chciet upratovat uz DVE kuchyne😂