Podaruje nám niekto vianočné ozdoby na stromček?

lenkaviki48
5. dec 2019

Ak môžem poprosiť nájdu sa u niekoho na podarovanie ozdoby vianočné na stromček a svetielka. Detí by sa potešili. Máme tmavé ozdoby ktoré sme dostali pred pár rokmi no deti túžia mať stromček pestri ako napr. Strieborné... momentálne si nemôžem dovoliť kúpiť a chcem deťom spraviť radosť aspoň týmto K Vianociam.
Ďakujem za prečítanie

alienkami
5. dec 2019

@lenkaviki48 Ozdoby na darovanie síce nemám, ale možno pomôžem nápadom. Môžete si vyrobiť vlastné ozdoby. Budete na to potrebovať farebný papier alebo aj biely a farby/farbičky, cestoviny... je toho plný internet. Ja napr. deťom každý rok vymýšľam adventný kalendár s aktivitami a v rámci týchto aktivít si robíme aj vianočné ozdoby.

hildicapupu
5. dec 2019

@lenkaviki48 fu, rada by som podarovala, ale roky mame stale rovnaky stromcek, ja totonejako nemam, ale suhlasim s tym, ze vyrobit si, je to super, bude aj stromcek krajsi a deti budu mat velku radost, ja si pamatam ze my sme ako deti retaz z farebneho papiera napriklad robili

deti95060810
5. dec 2019

24 sú výpredaje.... ráno zabehni do obchodu a kúpiš lacnejšie
dnes sa asi roztrhlo vrece s týmito prosbami...😉

alienkami
5. dec 2019

Aj medovníčky sa dajú napiecť a poveľať na stromček. Je to lepšie ako kolekcia, krásne to vonia a deti sa zabavia.

deti95060810
5. dec 2019

@alienkami my kolekciu ani salónky nedávame...však by deti boli tučné ako prasiatka...

babi81
5. dec 2019

@lenkaviki48 napis mi ip

lenkaviki48
autor
5. dec 2019

Ďakujem pekne za rady. @alienkami a @hildicapupu

lenkaviki48
autor
5. dec 2019

@babi81 Ďakujem písala som

melindaaaa
5. dec 2019

lenkaviky48

gerdulienka
6. dec 2019

Ahoj ja mam fialové a modré svetielka na stromček ktoré už nepoužívame ak by si chcela darujeme ☺️

marty_4
6. dec 2019

tento rok sme piekli aj medovnicky na stromcek a aj susime pomarance, aby sme mohli zavesit 🙂

tomas97
27. júl 2021

Viem, že bežne v tesku majú za pár centov (20 centov) 12 kusov gúľ po vianociach. Dajú sa kúpiť väčšie menšie. Za mňa, neoplatí sa posielať niečo také ako ozdoby keďže poštovné bude drahšie ako samotný obsah zásielky.