Podarilo sa vám predať svadobné šaty?

26. apr 2023

Podarilo sa vam predat svadobne saty? Cez aku stranku?
Dost sa mi do toho nechce. Hlavne kvoli tomu, ze by mali prist zeny ku mne skusat. Riziko poskodenia atd. Ale zo 470 eur co stali u krajcirky, by som mozno mala aspon 200 naspat.
Vykrik do tmy asi len😁 Nechce sa mi do toho uz rok.
Vy ste predali rychlo?

54tinka54
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
a_alexandra_a
26. apr 2023

Nie, ja mám pronovias ofelia a už rok a pol ich mám neúspešne zverejnené všade možne. Ako jeden z problémov vidím, že sú vo veľkosti 32-34.

zuzka565
26. apr 2023

Ja som predala asi po piatich rokoch a aj to dosť pod cenu 😕

ivett_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivett_ka
26. apr 2023

ešte doplním že ako výhodu, prečo sa mi ich podarilo predať bolo že boli väčšej veľkosti. Šiat veľkosti 36-38 je asi najviac v ponuke. Ja som mala šaty veľkosť 44.

sun_shine_2020
26. apr 2023

Ahoj, predala som ich asi 1,5 roka po svadbe. Chce to len cas a stale inzerovat a ponukat a obcas znizit cenu, vymazat cely inzerat a nahodit trochu ine fotky, aby to zaujalo 😉😁

nikiki29
26. apr 2023

Predala som po roku za cenu materiálu

maisynka
26. apr 2023

tak kazda si radsej kupi svoje vlastne alebo si pozicia

sajmonka_1216
26. apr 2023

áno predala som dosť rýchlo - stáli 470 a predala som za 200 - boli šité na mieru a predala som cez takú stránku, kde sú len svadobné šaty... za 1€ sa to tam inzerovalo ale netuším aká stránka už :/ možno si tu niekto spomenie

a_alexandra_a
26. apr 2023

@sajmonka_1216 lalamarket?

sajmonka_1216
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sajmonka_1216
26. apr 2023

@a_alexandra_a áno, presne..:D dakujem 🙂

karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vkatush
26. apr 2023

Krásne stoja v skrini o chvíľu už rok.
Hodila som asi 2-3 inzeráty a nemám energiu to riešiť nejako po milión stránkach...

nikha2809
26. apr 2023

Píšem za seba, možno je viac takých ako jaz ja by som si svadobné šaty nekúpila od niekoho kto ich už raz mal na sebe.Takisto ani obrúčky by som nekúpila trebárs v záložni.Je to môj deň, chcem mať šaty nové a iba svoje, možno preto sa tak zle predávajú

a_alexandra_a
26. apr 2023

@nikha2809 Ja som taká istá. Takže na jednej strane chápem, že máloktorá kúpi šaty od inej nevesty, aj keď povedzme si, zo salónov tiež nevieme, koľké už mali pred nami tie šaty 🙂 Ale napríklad konkrétne tie moje sa dosť ťažko zháňali, keďže to nie je aktuálna kolekcia

nikha2809
26. apr 2023

@a_alexandra_a ja si myslím že je nás viac takých, lebo teraz je taký výber že aj lacnejšie sa dajú kúpiť pekne a prečo by dávala 300€ za použité šaty keď sa dajú teraz nové kúpiť za 150€ a to na jeden deň veľakrát stačí aj kvalitou.Ja mám svadbu v auguste, šaty ani predávať nebudem, budú pekne odložené a na staré kolená ich budem chodiť nostalgicky obzerať 😂

zuzubb007
26. apr 2023

No hlavny problem predaja je v cene nikde inde, ked raz kupim saty za 400 a chcem ich predat za 200 nerealne, ja som svoje popolnocne saty predala hned, tak isto dalsie dvojo svadobnych siat, uvediem priklad kupila som jedni krasne za 100 euro a predavala som ich po jednom pouziti za 15 euro a pokoj svaty, len to opatruje clovek, takze realne za svadobne saty viac ako 50-100 euro su nepredajne, tak isto svadobne lodicky stali 80 euro a za 10 som ich predala okamzite, nebudem vypisovat tyzdne a pridavat milion inzeratov trosku aj logiky to chce

zooeynka
26. apr 2023

@nikha2809 dufam ze aj muza mas nepouziteho inou zenou ;) prepaaac, musela som. Ono, toto je ten konzum - musim mat nove, nedam si saty po inej neveste....potom to tak vyzera. Pritom je to bazirovanie na nepodstatnych blbovinach.

nikha2809
26. apr 2023

@zooeynka ale veď si kúp šaty aké chces, ja ti píšem ako to veľa žien vníma.Naco bude kupovať použité keď za tú istú cenu alebo aj lacnejšie má v dnešnej dobe nové.Baby sa tu sťažujú že svoje nevedia predať, tu majú odpoveď prečo.

sajmonka_1216
26. apr 2023

@nikha2809 no v dnešnej dobe by som práveže povedala, že už nevedia čo majú pýtať... samozrejme závisí od salónu.. ja som svoje na mieru kúpila za 480, ale bola som o dve ulice dalej, tam chceli za požičanie 650€ a za nové 900€... potom jasné, že človeku je luto ich dať za 200€... a to bolo 4 roky dozadu...ale nie každý si to môže dovoliť... ja viem, že každá chce mať tie svoje nádherné vysnívané šaty, ale aj použité pár hodín vedia byť krásne a za pár eur sa dá povedať.. napr. ked sú sociálne slabší

mima172
26. apr 2023

Predala som ich za tu istú sumu ako som ich kúpila a to v ten deň, ako som vyhodila inzerát. Prvá baba do hodiny prišla a šaty kúpila, ďalšie 2 čakali v poradí. Až mi bolo ľúto, že tak rýchlo zmizli 😃 Ale tak, kúpili sme za tie peniaze kočík, keďže som bola tehotná 🙂
Ten rýchly predaj pripisujem tomu, že to boli šaty od Moniky Loretti (v 2019 celkom jej modely ficali) , no boli špeciálne upravené, čiže aj boli od návrhárky ale aj neboli okukané.

nikha2809
26. apr 2023

@sajmonka_1216 áno jasné že vedia byť krásne keď boli len pár hodín na sebe ale napíšem ti príklad môj s kočíkom.Mala som značkový kočík, tiež som musela ísť pod cenu, pretože aj keď som ho predávala za polovicu, bol drahší ako obyčajný poľsky kočík a veľa žien si povedalo že za tú cenu môže mať radšej nový.A to isté je aj zo šatami, keď sa ich chces rýchlo zbaviť musíš ísť pod cenu, keď nové dokážeš kúpiť lacnejšie, aj keď nie v takej kvalite

oblecenie99
26. apr 2023

Hneď, a ešte aj zo ziskom, predala som ich za viac, ako som kúpila. Vyskúšali dve dievčatá, prvá bola nízka do nich, druhej pasovali. Z tých peňazí sme dorovnali svadobnú cestu na ultra all inclusicve, a keď to môžem tak veľmi nemiestne napísať, ja som vlastne prepila svoje svadobné šaty :D ALE!!! boli "iné": neviem, či to teraz viac fičí, ale v tom čase (2018) som mala sama inzerát na taký odtieň šiat, neboli ani ivory, ani ružové, ale také jemne púdrové. Veľkosť 34/36. Predala som v bazári na mojasvadba.sk, alebo cez bazoš, už si nepamätám, ktorá na ktorý inzerát reagovala... So skúšaním u nás som nemala najmenší problém.

maryetta
26. apr 2023

Ja som svoje predala takmer hned.
Pred 10.rokmi.

mimi408
26. apr 2023

Ja som kupovala saty za 550 eur a predala som za 450 🙂 asi po roku som nahodila inzerat a bolo. Predavala som cez stranku mojasvadba. Boli si ich u mna skusat asi 3 zeny ale ani jedna sa do nich nezmestila (vysoka postava a boli z boku na zips cize naozaj to muselo padnut). Nakoniec 4. slecne padli ako uliate a hned ich aj brala. Bolo mi trosku za nimi luto lebo to bol taky jedinecny kusok ale neviem kde by som ich opatrovala.

monika185243
26. apr 2023

Ja som ich kúpila vo výpredaji, v svadobnom salóne za 350 eur a predala som ich za 200 eur, ale tiež to bolo asi rok po svadbe keďže sa my nejak do toho nechcelo, ale na prekvapenie od pridania inzerátu sa my jedna pani pár dní na to ozvala, prišla ich vyskúšať a na druhý deň si ich zobrala, sadli jej ako uliate. Mne by bolo zase strašne ľúto dať horibilnú sumu za požičanie, ale každý podľa seba 😀

lenocka2222
26. apr 2023

Ja som predala rok a pol po svadbe, prisla jedna baba vyskusala a zobrala. Boli site na mieru stali nieco vyse 500 eur, nepamatam presne. Predala som ich za 150 eur. Bola som rada, ze som ich predala aspon nezavaziali v skrini. Bolo to 6 rokov do zadu. Ale popolnocne nemozem nijak predat a to som uz aj dost znizila cenu.

marsmykkok
26. apr 2023

Ja by som určite nekupovala použité. Buď kúpim podľa svojich predstáv v obchode alebo požičiam v požičovni. Na čo zabíjať čas pozeraním inzerátov a cestovaním po hornej-dolnej aby som si vyskúšala nejaké jedny šaty, čo Buď nesadnu veľkosťou alebo sa mi nebudú páčiť naživo? Radšej pôjdem do salónu a tam si z množstva niečo vyberiem alebo požičiam.

valeria_h
26. apr 2023

Nie. Vlečka špinavá, že sa vyprať nedá. Nuž čo, ostanú mojej dcére ak budem nejakú mať, na pamiatku 🙂