Podarilo sa vám dosiahnuť váš sen?

18. jún 2023

Ahojte, podarilo sa vám dosiahnuť niečo po čom ste celý život túžili, na niečo na čo ste naozaj hrdé? A tým nemyslím rodinu a deti. Môj celoživotný sen je presťahovať sa niekam k moru (na pláž), otvoriť si tam bar a študovať morskú biológiu. Pomaly, ale iste si tento sen plním a tak by ma zaujímlo ako ste na tom vy. Či už máte svoj cieľ splnený, alebo si za ním stále tvrdo idete.

solange7
18. jún 2023

Aj mne sa podarilo splnit moj sen. A tiez to bolo pomaly ale isto. Vlastne vsetko, za cim si ide clovek pomaly a isto a sem tam aj neisto je na konci splneny sen. 🙂

althejka
18. jún 2023

Ano ja som svoj sen 😁 neverila som si nikdy a potom som padla ako kabela na same svoje dno. A teraz , ked to je cele za mnou, splnila som si najvacsi nedosiahnutelny a kedysi nepredstavitelny sen : byt na seba hrda.za vsetko cim som od detstva presla a kde som teraz /Znie to ako nejake motivacne klise 😁😁😁/ a postupne som pripravena splnit si aj tie mensie, doteraz "neda sa" sny

autor
18. jún 2023

@althejka Tak vám držím palce aby ste si splinili všetky vaše sny/ciele!

zelenakobyla123
18. jún 2023

Môj celoživotný sen je mať s priateľom vlastný dom so záhradou, nemať deti, mať 2 psíkov, mačku, koňa a minikravu🤣 ešte aj precestovať čo najviac krajín😄 zatiaľ som ešte len na výške ale raz to bude, verím v to a budem pre to robiť všetko😁🥰

autor
18. jún 2023

@zelenakobyla123 Držím palce! Inak krásny sen plný zvieratiek😅 to budete mať takú mini ZOO🥰

zelenakobyla123
18. jún 2023

Ďakujem!! 🫶🏻

00momo
18. jún 2023

Bohužiaľ nie😔

marca12
18. jún 2023

Taky maly pracovnu sen sa mi splnil. 10 rokov som sa snazila dostat do jednej firmy. Hned po vyske som si davala ziadost k nim a potom priebezne kazdy rok. A po rokoch sa mi podarilo k nim dostat. Mojim najvacsim snom je zit pri mori,ale ten si asi nesplnim. Chybala by mi rodina,keby som odisla.

autor
18. jún 2023

@00momo A čo bol váš sen?🥰

bluemoon24
18. jún 2023

Mne zatim ne a v uplne vysi uz se nesplni (chtela jsem jezdit jako doktor na zachrance), ale nevzali me na medicinu a ja jsem pak studovala neco jine, ALE! mam skveleho muze, ktery me podporuje v tom, o cem jsem vzdycky snila. Na medicinu uz jsem myslim stara, ale pristi rok si podavam prihlasku na zachranare a udelam vsechno proto, aby to vyslo 🙂

autor
18. jún 2023

@bluemoon24 Držím palce! Sen ktorý zahŕňa záchranu životov je nádherný, a ja pevne verím, že sa vám vyplní!🥰🙏

lindous
18. jún 2023

Vysnené povolanie som si už čiastočne splnila, zároveň na tom ale stále pracujem, je to oblasť, kde sa musí človek vzdelávať a posúvať celý život a asi vždy bude mať pred sebou novú výzvu 😊

solange7
18. jún 2023

@zelenakobyla123 tie mini kravicky su hrozne zlate 😀

bororka
18. jún 2023

Ja asi 20 rokov fungujem tak, že som si písala čo chcem dosiahnuť najbližší rok. To čo sa mi nesplnilo v daný rok, sa splnilo vždy do nejakého času. Môžem sa potlapať, že mne sa všetko, čo naozaj chcem, plní. Ale tak ja aj rozmýšľam tak, že čo chcem, dosiahnem. Občas treba počkať, občas je to hneď.
Momentálne čakám na eurojackpot 😃
Inak, môj najväčší sen je dom s presne vysneným pozemkom. Sranda je, že už roky ho mám v hlave do detailov naplánovaný a s mojím mužom taký pozemok aj došiel. Ale to je hudba budúcnosti.
Verím, že tvoje sny sa tiež naplnia ak v nich sama veríš ❤️ Znejú úžasne ☀️

misulka22
18. jún 2023

V podstate ano.na dokonceni pracujem aj ked v mojom pripade to hotove nebude nikdy 🤣

stellarstar
18. jún 2023

Dúfam že si môj sen splním na budúci rok. Uvidme

maxiva
18. jún 2023

Aj ja som si splnila sen. Makala som dlho a fakt som to dokázala. Sama tomu este neverim❤️

mimi3008
18. jún 2023

Okrem rodiny teda? Ano, podarilo sa mi vystudovat skolu, po ktorej som tuzila od mala a mat pracu, ktoru som milovala a naplnala ma. Teraz som na RD, uvidime aka bude situacia, ked RD skoncim, lebo sa to v nasej robote velmi meni a je to tam zial ako na hojdacke

ruzovakobyla1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristinka92
18. jún 2023

pracujem na tom :D ale momentalne som mama na RD takze o pár rokov keď sa vrátim do prace na svojich snoch chcem určite popracovať 🙂

lelelienka
18. jún 2023

Nebol to sice moj najvacsi zivotny sen (to bola odjakziva rodina), ale odmalicka som tak tajne tuzila napisat knihu a podarilo sa - moje 2 knizky uz rozdavaju radost detickam 😉

majlo1234
18. jún 2023

Ja mam viacero snov takch velkych, ktore este cakaju na splnenie. Ale splnila som si uz sen o rodinnom dome, o par cestovatelskych destinaciach, o stastnej rodine(relativne😃) este by som rada zistila, co by ma naplnalo v profesnom zivote, ale tam som sa este nedostala

reddflowerlife
18. jún 2023

Ano , mojim snom bolo stat sa lekarkou- podarilo sa. Dalsim snom bolo aby moji stari rodicia sa dozili promocie - velmi tiez chceli aby som bola lekarkou, obidvaja prisli na promocie velmi som sa tesila. Dalsi sen bol stratnut normalneho muza, mala som konkretne v hlave premyslene presne do bodky akeho muza chcem, podarilo sa mi presne takeho stretnut… Dalsim snom bolo ze chcem mat svadbu .. budem mat teraz.. Dlasi sen bol kupit si dom, tak aby mebol v dedine ale v meste.. Kupili sme .. Dalsi sen bolo najst si pracu na vysnivanom oddeleni a podarilo sa.. Naozaj si myslim ze mi to takto zivot vracia, za vsetko zle co som predtym prezila 😃😃

vroni
18. jún 2023

No, ako co. Chcela som si vziať blondaka, ktorý bude hrať na gitaru a vedieť perfektne francúzsky, budeme bývať v Paríži alebo vo Viedni, s dvoma deťmi a mačkou. A ja budem ako historicka pracovať v nejakom miestnom múzeu. No. Proti štúdiu histórie sa postavili obaja moji rodicia. Dodnes im to mam tak potichu za zlé a sebe tiež, ze som sa vtedy nepostavila dostatočne razantne za svoje. Takže nič. Dve deti sa podarili, mačky mame tiež dve, takže to mam aj s bonusom. Muž nebol blondak ani kým ešte nejaké vlasy mal, o gitare netuší ani koľko má strún, nie ze by na nej vedel hrať a jeho úroveň francúzštiny sa pohybuje kdesi medzi Bon jour! a Merde! Ale bývame vo Viedni, takže to ratam medzi splnené sny (do okamihu, keď zase raz ráno stojím v zápche)

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katulienkax
18. jún 2023

@zelenakobyla123 no len ked budes mat zverinec na cestovanie mozes zabudnut, kto sa ti o zvierata postara ked budes na cestach

zelenakobyla123
18. jún 2023

@katulienkax a kto hovorí, že to chcem mať naraz? Najskôr si pocestujem a potom si kúpim zvieratká😀 a aj keby naraz, koňa a kravičku budem mať určite niekde ustajnenú, nie doma, a psy/mačky sa dajú dať kľudne na do hotela na ten jeden/dva týždne do roka😀 čo ste negatívna hneď? všetko sa dá vyriešiť keď sa chce😀

jakoma
18. jún 2023

V detstve som velmi chcela psa, to bol najvacsi sen, ten sen sa mi splnil a mala som psa od svojich 14 do 30 rokov (teraz mam 31). Druhy velky sen bol vlastny dom, vzdy som si kreslila dom s ackovou strechou a garaz bola nalepena napravo 😅 ten sen je odmakany, odtrpeny, stal nas s muzom vela usilia. Pomaly sa plni. Este som chcela vidiet "druhy koniec sveta", co sa mi tento rok splnilo. Tolko detske sny. Dalsie sny prisli v dospelosti, uvidime, ci sa splnia🙂

abigail88
18. jún 2023

Mne sa podarilo splniť pracovný sen....vždy som túžila pracovať s knihami a po rodičovských dovolenkách sa mi naskytla práca v kníhkupectve..Ale manzel a deti sú pre mňa aj tak najväčšia výhra v živote 🙂

00momo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz