Počuli ste napr. otvárať dvere na skrini, keď ste boli samé doma?

1. mar 2021

Co to môže byť, byvame v dome kde nikto v ňom neumrel... Dnes rano uz som bola zobudena a sama doma a počula som ako sa otvárajú no skôr odsúvaju dvere na kolajnickach a to 4x po sebe... Isla som sa pozrieť do spálne no nikto a nic tam nebolo a dvere boli zavreté na skrini... Som zdravá, kompletná... Co to mohlo byt, stalo sa vám to? Dajaké znamenie? Sme veriaci ľudia, dom je aj posvätný... No neviem, bolo to naozaj divne s tou skriňou... Bojím sa byť sama teraz a predtým som sa nikdy nebála...

nyusika
1. mar 2021

kriva skrina

alzbeta369
1. mar 2021

Neviem ale asi by som sa posrala😂😂

tenerifka
1. mar 2021

Asi si chcela povedat, ze mas dom posvateny, nie posvatny. A asi sa ti to stalo preto, lebo to az prilis prezivas, mña by totiz ani nenapadlo dat posvatit dom, nikdy som o tom nepocula a pride mi to scestne.

autor
1. mar 2021

@tenerifka dom sa chodí svätit na 3 kráľov na dedinach xy roky... Tak je posveteny ani nie posvätný to samé skocilo... Ale veriaci vedia o com. Hovorím.... Kazdy dom na dedine je skoro pokropeny sv.vodou

maja170
1. mar 2021

Ahoj. U nás asi pred rokom bolo počuť kroky ako niekto chodí po spálni a po chodbe.Nepočula som to len ja,ale aj deti a manžel.O chvíľu nato bolo počuť akoby niekto lomcoval zo žaluziami,ktoré mám v spálni.A čo ma už úplne dorazilo,bolo to,keď mi z lustra začala v tú istú noc po kvapkách kvapkať voda,hoci vonku nespadla ani kvapka dážďa a boli v tom čase 40 st.teploty. Kroky bolo počuť častejšie,vždy to začalo okolo 22:30 a končilo to okolo 00:30 tiež som kompletná a pri zmysloch a počuli a videli sme to celá rodina. Som veriaca. Dom mám tiež posvätený kňazom.
Dala som vyslužiť zádušnu omšu za svokrovcov a od vtedy sa to neopakovalo,tak dúfam,že už bude pokoj.

autor
1. mar 2021

@maja170 och nestraz...
Ako ja v tom dome byvam s manželom zatial, nas bude o chvíľu... A býva tam len svokra a svokor
.. Oni isli ráno do roboty a po cca 3h som toto pocula prvýkrát a sama... Tak treba asi za dajakú dušu na omšu... Ale teraz co z mojej rodiny či ich?

janinah
1. mar 2021

Treba sa báť živých-zlých a nie mrtvych ani dušičiek,oni ti neublížia,živí áno.Pomodli sa a vybavené.Nevidím dôvod sa báť.

shallimar
1. mar 2021

Kde bývaš? Máte ešte sneh na streche, ktorý sa topí? Zvuk snehu, ktorý sa šmýka zo strechy ja fakt takmer totožný so zvukom posuvných dverí. Som vynadala mužovi, že co saskuje s dverami, keď uspavam jedného syna a druhý akurát zaspal. Tak sme počúvali a zistili, že to bol sneh a nie muž, ktorý sa nepohol zo stoličky.

livka_
1. mar 2021

Prepac ale taky storocny vtip poznam nejak tak znel..v noci som pocula ako sa otvaraju dvere na skrini, pozeram.. a vidim ako moje veci vychadzaju z mody 🤦🤭🤩 no k teme.. preco by duch prave dvere na skrini posuval 👻 to bude zensky duch siel si pozicat saty, ci? Podla mna duch je ten, co sa pred teba ako mrtvy postavi alebo si k tebe sadne a o nejaky kontakt sa pokusa.. vies co myslim. ale toto? Prelep na noc dvere lepiacou paskou a zajtra napis..

ivanizna
1. mar 2021

Ja som tiež hrozný strachoprd, ale "snažím" sa nebáť 🙂 netreba sa báť. Ja som celé noci doma len s bábätkom, neviem, kto tu predtým žil v tomto dome, ale zastávam si svoj osobný pocit, že všetko je okej. Furt sa niečo deje, nemusíme vedieť vysvetlenie na všetko, možno praskal sneh, no čokoľvek logické to mohlo byť, nenamýšľaj si. Predvčerom som nespala úplne celú noc, robila som si veci do školy, a mala som trochu pootvárané dvere a furt niečo šuchlo a buchlo, divné zvuky, akoby malý zaplakal, tak som utekala do izby, ale on pekne spinkal, a to sme obaja s manželom už niekoľkokrát počuli. Nemôžeš si to pripúšťať, pomodli sa, dajte na omšu, ak chceš, ale keď si sa v tom dome predtým cítila dobre, tak to nerieš.

shallimar
1. mar 2021

@ivanizna ten plač dieťaťa boli najskôr mačky. Teraz je obdobie harania a mačky pritom neskutočne kvylia, skrecia a niekedy je to na nerozoznanie od bábätka.

ivanizna
1. mar 2021

@shallimar No áno, hocičo to môže byť, počuli sme to už od októbra niekoľkokrát, dokonca aj cez deň, hlavne, keď je ticho, keď malý spinká. Ale keby som to mala riešiť, tak sa tu zbláznim od strachu. Radšej si to nevšímam, keď sa nič logické, čo sa dá vysvetliť, nedeje.

marcellka32
1. mar 2021

Máš krivú podlahu, keď sa ti otvára skriňa na koľajniciach-kolegyna to tak tiež mala, jej sa otvárala bezne, je to krivou podlahou

autor
1. mar 2021

@marcellka32 ale ved skriňa bola zatvorená... Ked. Som. Prišla do izby nebola otvorená

marcellka32
1. mar 2021

Nehladaj nič iné za tým...ja som veriaca, dom mám vysvätený, ale dom aj pracuje, steny aj podlahy, nemôžeš sa plasit kvôli každému such, buch

rikarika
1. mar 2021

@tenerifka
@alzbeta369 a naco prispievate do takychto tem? Domy, auta a x veci katolicka cirkev posvacuje...to ze to nerobite vy, neznamene ze ti, co to robia su mimo....

alzbeta369
1. mar 2021

@rikarika čo prosím? Ja som len vyjadrila explicitne že ako moc by som sa bála nič iné. Ja som veriaca.

unicornlady
1. mar 2021

ja tak často počujem zvuky v dome, že už sa nad tým nepozastavujem :D

drevo "pracuje" kvôli teplu, puká, sťahuje sa, rozťahuje, istý čas som počula aj v noci chodiť niekoho po streche, to som sa inak bála :D ale asi to bolo tým, že tá strecha susedí so susedovou, tak to stačí, že on u seba chodil možno a ten zvuk (vibrovanie..) sa tak prenášalo. alebo tiež tak od susedov počujem dunenie akoby mi do domu niekto búchal a to stačí, ak oni dačo robia a proste sa to tak prenáša

predtým som aj také ťahanie na streche, vraj to asi tak behla nejaká lasica od susedov...

unicornlady
1. mar 2021

inak bývalý spolužiak, kým teda ešte chodili na strednú školu, sa s rodinou presťahovali z bytu do domu, a po neviem či mesiacoch, či rokoch, sa odsťahovali, lebo sa báli, lebo že stále zvuky počuli. Hoci oni si aj psa kúpili. Podľa mňa len neboli zvyknutí na "zvuky domu" a navyše, pes vonku tiež hocičo hrabe, atd.. a v noci sa všetko viac ozýva, tak všetko môže pôsobiť strašidelne

gemini2
8. jan 2023

U mňa v byte mam fotobunku, na chodbe mi stále samé zapalovalo svetlo. Vždy okolo polnoci, dokonca môj brat elektrikár bol toho svedkom a snažil sa prísť na to, prečo sa to deje. Všetko premeral, skontroloval.... Prerobil mi svetlo normálne na vypínač a svetlo začalo blikať na chodbe v spoločných priestoroch bytovky. Potom to nejak samé prestalo. Dodnes netuším co to mohlo spôsobiť.

vecicky1805
8. jan 2023

Okrem všedného posvatenia kazdy rok skus ak si myslis ze sa nieco deje zohnat knaza exorcistu..a takto zasvatit dom..pockala by som ci to neprestane ale ak nie a skrina ostane zavreta alebo sa pridruzia dalsie veci ako blikanie a blbnutie svetiel kontaktovala by som knaza a zistila kontakt na najblizsieho exo..ked tam príde bude vediet hned a ty uvidis veci ake nikdy 😂 alebo teda to bude niecim inym ako tie dvere si odsleduj kamoske tak sramotilo v podkrovi v kupenom dome ale neskor zistili ze sa tam zabyvali potkany