Pocit, že ste stále na vlnách

1. aug 2021

Zažili ste to niekto? Sme na dovolenke a ja mam stále pocit ze som na mori. Keď ležím, sedím, ako by som bola na vlnách. Nedokážem si dat očnú linku, ani spiralu, keď sa vecer ideme prejst. Inak mi nie je zle, len nonstop ten pocit.
Aj v stoji ma kýve zo strany na stranu

somtunovaa
1. aug 2021

Malo by ti to prejist keď sa pár dni kúpať nebudeš, mávam to tiež. Ak neprejde, napadol ma vestibularny syndróm.

remaadja
1. aug 2021

Ja som to mala z krčnej chrbtice. Pocit ako na vode a občas točenie hlavy.

autor
1. aug 2021

@somtunovaa vestibularny to nebude, nie je mi zle. Takže do konca dovolenky sa nenamalujem?🤔😆

autor
1. aug 2021

@remaadja s krcnou mam aj ja problem , len toto je doslova ako na vode, netoci sa mi hlava a začalo to až tu

amelie2017
1. aug 2021

Aj mne to robi, ked sa kupem dlhsie v mori a su vlny, alebo ideme na lodi. Aj ked ideme do aquaparkh na tobogany, tak mam potom stale pocit, ze vytacam zakruty toboganu. Vacsinou sa z toho vyspim a na druhy den mi nic nie je..

marrilyn
1. aug 2021

Ja si to pamatam hlavne z cias, ked som na dovolenky chodila este s rodicmi ako nastrocna. Nic mi nebolo, nebolo mi zle, len taky zvlastny pocit, ako by som bola vo vlnach na mori. Nikdy som neprisla na to, z coho to bolo, pripisovala som to ale skor slabsiemu upalu, kedze doma som sa slnku vyhybala ako to slo a na dovci vycapena cely den na slnku. Vzdy to odznelo same

mamina321
1. aug 2021

skus magnezium kazdy den

78787878
1. aug 2021

Vertigo... skus vygooglit

remaadja
1. aug 2021

Tak to bude asi co spominaju baby, že im tak bolo z mora.

autor
1. aug 2021

Ďakujem, asi to bude naozaj len z mora a je to normálne, keďže sa to stalo aj vám

@78787878 pri vertigo sú zavraty a zvracanie, to nemám. Toto to asi nebude

janhe
1. aug 2021

To je bezne, moze sa vam to stat vzdy pri niecom intenzivnom
More, bazen, dlha cesta autom, trampolina,tobogany

Ja som to ako decko zboznovala vzdy

janhe
1. aug 2021

To prejde nic zvlastne na tom nieje

kaktus87
1. aug 2021

Áno, rôzne takéto stavy su bežné... Ja som raz cestovala vlakom skoro 2 dni a keď som si ľahla na dovolenke na izbe stále som mala pocit že po ulici ide vlak😃 počula som zvuk aj trasenie. Teraz som bola 2 dni stále na lodi + v noci autobus a keď som prišla domov roztočila sa mi hlava dodatočne.

maarrcceellaa
1. aug 2021

Ja som ako na vlnách celý víkend, zablokovaná krčná chrbtica a motáky hlavy

78787878
1. aug 2021

Nemusia... mala som diagnostikovane vertigo. Ziadne zavraty a ziadne vracanie.

nttnnt
1. aug 2021

po vylete lodou som bola vzdy este 3 dni na lodi tak ma hojdalo :D :D

kacena4
2. aug 2021

moze to byt zmenou podnebia tiez sa mi to stava, zmena tlaku a pod.

jankaryan
7. júl 2022

Prešlo to mne sa to deje teraz

dupinka
7. júl 2022

Daj si zázvor. Je to narušenie kinetiky, stredne ucho.

jankaryan
7. júl 2022

@dupinka
@dupinka ahoj ako zázvor

diaszoky
7. júl 2022

Zazila ked mito raz manzel povedal tak som si to zacala vsimat a vsugerovala si, ze mi bolo aj zle😀🤦🏼Tentoraz mu tu uz ma dovci neslo😂

dupinka
7. júl 2022

@jankaryan existujú zázvorove cukríky, lízatko, prípadne nastrúhaný s citrónovou šťavou a medom

kittykat22
7. júl 2022

Ano, mam to iste. Ked dlhsie plavam v mori tak zatvorim oci a stale sa mi vsetko hybe :D mam problem normalne s koordinaciou. Ale vzdy to do druheho dna prejde. Ked sa budes kupat v bazene, tak to mat nebudes.

kittykat22
7. júl 2022

Neviem ci vies po anglicky https://www.quora.com/Oceanography-After-a-day-... ale tu o tom mas pisane 🙂 je to prirodzene.

jankaryan
7. júl 2022

@kittykat22 mne to už trvá týždeň je to normálne?

kittykat22
7. júl 2022

@jankaryan a si uz doma z dovolenky?

jankaryan
8. júl 2022

@kittykat22 áno som

kittykat22
8. júl 2022

@jankaryan hmm, ja som to vzdy mala len ten jeden vecer alebo max. dva. Skus tomu nechat este par dni 🤔 inak velmi velmi neprijemny pocit. dufam, ze ti to zmizne

jankaryan
9. júl 2022

@kittykat22 ďakujem ti už má napadá všeličo....

kittykat22
10. júl 2022

@jankaryan tak to ta chapem. Tiez by som z toho bola nestastna.