Pocikávanie šteniatka

lupajole
15. nov 2023

Prosim Vas, stretol sa s tym niekto? Steniatko ma 14 tyzdnov, je to afgansky chrt s PP a od zaciatku sa nam pocikava iba v spanku. Vyvencime , a aj napriek tomu, ako zaspi si cvrkne. Dakedy viac, dakedy menej, ale pravidelne sa pocika. Najskor to bolo raz za 2 dni uz to zacina byt kazde spanie. Dlzka, pelech, gauc vsetko je vzdy od nej mokre. Uz sme objednany na veterinu. Moc aj krv jej robili a to bolo ok

colsami
15. nov 2023

Ahoj, uz si presne o tomto mala jednu temu. Naco zas? 🙂
Ak to teda nebude vasim "menezmentom vencenia" tak ostava mozny zdravotny problem, do uvahy pripada milion veci, od zapalu mocaku cez slaby zvierac az po ektopicky ureter a pod...

Takze ziadne rady z fora vo sfere zdravotneho stavu nepomozu, uz pockajte na tu veterinu a komplexne vysetrenie psa.

lupajole
autor
15. nov 2023

Jaaaaa????

colsami
15. nov 2023

Otazne je ci naozaj ma problem len u vas alebo to tak bolo aj u predosleho majitela/chovatela. Co ten na to povedal? Nemal taky problem?

colsami
15. nov 2023

@lupajole ano ci niesi to ty? Dva rovnake problemy u rovnakeho stenata (raritneho plemena)?
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/steniatku-zo-spanku-unika-2/#post-86952514

lupajole
autor
15. nov 2023

@colsami to musela dcera pisat , tak to som netusila , ze aj preistotu pisala

colsami
15. nov 2023

@lupajole no tak vidis, to nemeni nic na prvej rade. Pockajte si na zaver veterinara ktory psa bude vidiet, psa treba riadne vysetrit.

elmivelmi
15. nov 2023

@lupajole a nemoze byt vonku ten pes,ked bude vonku tak je to jednoci sa vycura v spanku nie?
No vidis aspon vies ze nie je pp zaruka zdraveho psa
A mozno to ani nie je porucha len to zbytocne sledujes,mna by nikdy nenapadlo kontrolovat moc u psa😑
A najskor by mi napadli ci nema zapal mocakov.Snad to nebude nejaka deformita PP psov,tie kedze su gen testovane by mali byt asi excelentne,nie?