Po meste a uličkách sa bojím chodiť sama

14. mar 2024

Máte to niekto tak tiež že sa bojíte trebárs po meste alebo po nejakej ulicy ísť samé ? Ja ani neviem čoho sa bojím. Čo vám na to pomáha ?

liz_lemon
14. mar 2024

a kedy sa bojis v noci? to je asi normalne, ze clovek ma urcite obavy

tana85
14. mar 2024

ako zena sa ti ani nedivim ak sa bavime o uliciach po zotmeni. to mi tiez nie je vsetko jedno. prilis vela agresivnych ludi v poslednej dobe, zena je lahsi ciel ako muz

lisymbia
14. mar 2024

Stále keď som sama mám vo vrecku v ruke kaser 🤷‍♀️ pomáha

msnesquik
14. mar 2024

Aj ja sa bojim, aj ist si pre nieco do auta na parkovisko, asi pocuvam a pozeram vela krimi veci 🙈 sama uz vlastne vobec nechodim von po zotmeni

anavipredam
15. mar 2024

Vo vrecku kaser a koľko krát som sa tvárila že volám. A vždy som tak vravela že ideš mi na proti? Zachvíľu sa uvidíme 😃 aby dotyčný vedel že nebudem sama 😃

marcellka32
15. mar 2024

Kaser? Kým mu trafim do očí, tak sa doserem....
Takže mám paralyzér

heln
15. mar 2024

strach je predsa prirodzeny, varuje ta pred moznym nebezpecenstvom. nosit cros body kabelku, nie taku do ruky, doklady, mobil mat vo vrecku, nie v kabelke.

zorkahorka
15. mar 2024

Nie, vobec na nastrahy nemyslim. Milujem prechadzky po nocnom meste

renata27322
15. mar 2024

Bojím sa, nosím pri sebe Pepper sprej, ak sa mi niekto oproti mne iduci nepozdáva tak zmením smer, zdržiavam sa výhradne na miestach kde je viac ľudí a ak idem cez nejakú nepríjemnú uličku, tak držím si telefón v ruke, keby potrebujem niekomu zavolať. Alebo zavolám priateľovi ak ma čas a telefonujeme spolu, kým idem cez uličku.