Plný žalúdok psa

dino15
4. jan 2022

Ahojte, ma niekto skúsenosť s plnym žalúdkom psa? Od soboty večera ma náš jazvecik tvrde bruško. Vcera rano sme boli na veterine, kde mu bol robeny rtg s vysledom: plny žalúdok. Pes dostal inj., nejaky gel do ust a jednu dietnu konzervu na tri dni. Bohužiaľ psik ma este fzrt tvrde brusko a nevykonava velku potrebu. Nestretol sa s tym niekto? Ako dlho bude mat takyto stav? Kedy sa stav zlepší?

karhu
4. jan 2022

navstivte ineho veterinara

ivkazba
4. jan 2022

Preboha, chudák psík, to koľko ho necháte trápiť? Treba iného veterinára, hneď.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simona92101
4. jan 2022

@cocolino234 ak by to bola torzia zaludka tak zvierata zomieraju za par minut v ukrutnych bolestiach..

dino15
autor
4. jan 2022

@cocolino234 torzia bola vylúčená po vykonani rtg. Nema ziadne ine priznaky okrem tvrdeho brucha v stoji a zhoresenemu pohybu. Pes na stlacenie brucha nereaguje nijak agresivne, necha si ho v kludne prehmatat. Jadna sa len o to ze od soboty ma tvrde brucho a naposledy poriadne kakal v nedelu rano. Tomuto vsetkemu predchadzalo maskrenie, toho co nemal, s malou neterou.

suve99
4. jan 2022

@dino15 skús mu podať vybublinkovanú šaraticu namiesto čistej vody

suve99
5. jan 2022

@dino15 ako sa darí psíkovi?

dino15
autor
6. jan 2022

@suve99 psik bol vcera na veterine znovu, dostal jednu tabletku a vsetko je uz naporiadku 😁 bol tam iny zverolekar ktory urcil inu diagnozu 🙂mal to z chrbtice. Takze darmo sme my čakali na hovienko, ked nemal z coho kakat 😁 ale uz je dobre, musim poklopat 🥰

suve99
6. jan 2022

@dino15 super, teším sa s vami