Plnšia postava a sexi oblečenie

6. mar 2023

Baby co mám robiť keď môj chlap stále odomna pýta podväzky, pančušky, sexi oblečenie a mne to príde, že to nie je vhodné, keď mám 170/75 kg 😐😐😐 Budem musieť so sebou dačo robiť, ja viem, ale myslíte že to môže byť sexi aj na takejto postave? Aj keď to bude zrejme hlavne závisieť od sebavedomia a vyžarovania.

mesiacikluna
6. mar 2023

Vieš na každom to vyzerá inak ale ja si myslím, že môže a zase určite ta tvoj chlap miluje 🙂 a ano vyžarovanie je dôležité ale môžeš to skúsiť, Držím palce

modrykolibrik
6. mar 2023

Moja ja to nosim lebo sa to mojmu paci a ja som nizsia od teba. Ale mne sa to tiez pqci takze

zobaka
6. mar 2023

ked budes cvicit aj 75 kg bude vyzerat pekne, si vysoka, tak asi sa mu pacis, ked to pyta

mane01
6. mar 2023

Jasne! Ved keby nebolo, tak to nepyta. A ty skus zacat cvicit a posilnit si tym sebavedomie. Vaha nic neznamena (ok, ak ma niekto 150kg, tak ano 😉), skor ide o to, aby si mala pas a celkovo mala svaly, nie len ovisnute vsetko. Potom je aj viac kil velmi sexi.

milanemila
6. mar 2023

Tak podla mna tvoje kila na tvoju vysku nemusia byt ziadna katastrofa 🙂 pre svojho chlapa zrejme sexi si, takze skus si pozriet nejake pradlo a uvidis. Ak chces schovat nejake problemove partie, napr brusko, tak vyskusaj nejake cipkovane body a tak. Podla mna nieco taketo je vhodne aj na plnsiu postavu.

katka700
6. mar 2023

Podľa mňa chlapovi pripadas sexi taká aká si. Vážiť pri výške 170 75 kíl nie je žiadna morbídna obezita aj keď bud pripravená na nálet kriticiek podkožného tuku ktoré sa do každej diskusie zlietnu ako supy 🤣 a skritizuju ťa pod čiernu zem za to že nie si heroin chic 😂
Ak by si chlapovi nepripadala atraktívna tak si od teba vyžaduje možno tak segedin a nie sexi oblečko 😀

zuzanka.zuzu
6. mar 2023

určite sa mu páčiš, takže tvoje telo už má napozerané odpredu-odzadu 😀 ak sa mu páčia sexi oblečky, tak z tohto bude paf 😉 vôbec nerieš, ten si to užije... uži si aj ty 😉

zuzzinka
6. mar 2023

Chlapovi sa evidentne pacis aj s par kilami na vyse. Moj ex mal uchylku az na obezne zeny a najviac som sa mu pacila, ked som bola tehotna. Urcite si kup nejake pradielko, uvidis budes sa aj ty citit viac sexi, ked uvidis, ako nazhavis muza.

zobaka
6. mar 2023

@milanemila pfu to stvrte body, nadhera

xsimonkax
6. mar 2023

Ty kks ja mam 175/75 a neprídem si plnšia ani to ze mam kila navyše 🫠😂

slavomira236
6. mar 2023

Ak s tebou je a ste spolu spali tak snad uz vie ako vyzeras

0silvia0
6. mar 2023

Ked tie kila nemas len v bruchu ale mas aj nejake prsia a boky, tak to moze byt v pohode.