Plnia sa vaše sny?

payuska
29. dec 2011

Takže furt mám pocit že sny sa vôbec neplnia. Myslíte že sa plnia aj naozaj nesplniteľné sny ktoré sa nedajú nijak splniť ale z noci na deň sa to splní? ja som tomu verila ale prestávam pretože moje dúfanie sa naozaj zmenšuje a už ani neviem či mám veriť a či sa mi to naozaj splní i keď je to nereálne a nesplniteľné

marianka79
29. dec 2011

a to sa spoliehaš iba na sny aby sa ti splnili?

jarunka111
29. dec 2011

@payuska nič sa nedeje len tak, z veľkej časti sme si mi sami strojcami svojho šťastia. Ak si toto dokážeme uvedomiť a prispôsobíme tomu svoje činy, tak sa aj sny začnú plniť 😉 Pekné snívanie 🙂

liz_lemon
30. dec 2011

@payuska mne sa splnilo viacej snov (nemyslim sny, co sa mi v noci snivaju), je to o tom, ze to musis naozaj velmi chciet, a stale na to mysliet

payuska
autor
31. dec 2011

A potom sa splnia i keď su naozaj naozaj nesplniteľné?? 😒 😒 😒 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

lucia20
3. jan 2012

ak myslis sny v noci, tak mne sa casto snivaju sny, v ktorych riesim to co podtlacam cez den. svoje myslienky, najciernejsie obavy. hlavne ked sme cakali poslednu. to boli hororove sny, ale realne. cez den som si nechcela pripustat myslienku jej smrti a v noci si to potom moje podvedomie kompenzovalo. Ale ja zase vravim, ze co sa sniva a povie sa to, tak sa to uz nestane. clovek si to odzije v sne a je klud. ale to je len take moje pozitivne myslenie. Ale moja babka vraviela: "ked sa spi, tak sa sni". dolezite je, aby si cez den zila svoje sny. A asi najpodstatnejsie je, davat si dosiahnutelne a splnitelne sny. ale zalezi na tom, ake mas potreby. bud je tvojim snom bezna vec, alebo nieco nemozne. co keby si zacala snivat o peknom dni, vikende s rodinou. potom sa ti to splni a hned ti je lepsie. nemusis snivat o tom, ze vyhrajes 1,000,000eur v lotte, pricom ho vobec nepodavas. 😀 😀 😀 😀 😀

payuska
autor
7. jan 2012

No moj starý otec vzdy vravel: Musis za svoje sny bojovat ci uz su totalne nerealne musis vzdy dufat a howorit si ze sa coskoro splnia. No stary otec nemal asi prawdu. Dúfam snívam lenze nic sa nedeje snazim sa pomaham tomu ale naco ked viem ze je to neskutocne ze nikdy v mojom ziwote sa to nesplni a budem len trpiet ☹ ☹ ☹ ze stratim aj poslednu nadej zase babka furt vravi modli sa modli 🙂 ale nepomoze to ☹ a neomoze ☹ keby sa mi to splnilo bola by som najstastnejsi cloviecik na sirej planete pretoze tento sen je fakt nereálny a neviem ci sa vobec splni ☹ ☹ stretli ste sa aj vy niekedy s tim ze ste nieco moc chceli ale naozaj to nebolo reálne a teraz to mate?? to ste mali stastie alebo ste nemali sen ako ja ☹

sialsa
27. sep 2021

@payuska aj ja mam tento pocit.mala som dva velke sny,oba sa nedari plnit.vobec.nech sa snazim ako chcem,nejde to ani financne ani z inej strany.

sialsa
27. sep 2021

@payuska aj ked bojujes,su veci co ta ,zabrzdia.