Pleťová voda - poraďte

kiqusiq
1. feb 2019

Pekny vecer, vedeli by ste mi prosim poradit nejaku pletovu vodu vhodnu pre zmiesanu az mastnu plet? Nechcě vsak obycajnu pletovu vodu, nakolko moja plet je velmi nachylna k upchavaniu porov a potom sa tvoria nepekne bolave podkozne vyrazky :( Priblizne 7 z 10 produktov mi vzdy skodi... Mala som naposledy pletovu vodu od Loreal s kvetmi, ta bola fajn len mala prilis vyraznu vonu, no neskodila. Teraz som kupila Niveu ruzovu a karastrofa uz po 2 pouziti :( Moze ist aj o znacky z lekarne... Hladam klasicku pletovu vodu na cistenie pleti rano a vecer, nie na odlicovanie ani micelar e vody... Prosim dajte typy :(

caroline_
1. feb 2019

@kiqusiq purity vision, bud ružová alebo levandulova. Iné už nepoužívam, mam dosť problematickú pleť

katka13katka
1. feb 2019

@kiqusiq ruzova voda

gabika0825
2. feb 2019

Treba si kúpiť lekárenskú kozmetiku a nie blbosti z drogérie. Ja mám napriklad dobré skúsnosti so značkou La Roche Posay, od nich používam penivý krém na čistenie, micelárku z rady effaclar, krém effaclar duo a neviem si vynachváliť. Síce čakala som na základe dobrých recenzii niečo iné, lebo vyrážok ma to úplne nezbavilo, no tým že je tá kozmetika nekomedónna, tak sa mi aspoň netvoria nové a nemám upchaté póry. Celkovo pleť mám takú žiarivejšiu. Skús to. Alebo ešte Vichy, na ten sa chystám aj ja vyskúšať ho tú ich radu Normaderm.

reiterka
2. feb 2019

Ja mám tiež problematickú pleť a mne dosť pomohla kozmetika Yves Rocher.

luciannka83
2. feb 2019

Ja ked sa nemalujem, tak pouzivam len cistu vodu. Naco trepat na nu zbytocnu chemiu, pokial plet nieje problematicka.

tanyk
2. feb 2019

Skus kvet.vody /napr. Navia, Nobilis Tillia, Saloos\ alebo tonikum Botanica Slavica. Neobsahuju alkohol pripadne len mizive percento. Ja pouzivam uz len tieto. 🙂

miccanos
2. feb 2019

z Kauflandu Aknelot (čistiaca voda pre hlbkové čistenie) taká oranžová flaška no oranžovo šedá orenžové je na nálepkách niektoré nápisi. Mne pomohla a to mi žiadna nepomáhala a táto je fajn. Je tam tiež písané že je pre problematickú a mastnú pleť ale je super a taktiež je antiseptická

miccanos
2. feb 2019

toto je ona ja mám tiež zmiešanú až mastnu pleť

kiqusiq
autor
2. feb 2019

Dievcata dakujem za tipy 🙂 Urcite skusim teda ruzovo vodu, skusala som aj levandulovu od Purity Vision, bola fajn, ale bohuzial, prilis mi smrdela a od levandule mala daleko :D no zaujali ma aj ine tipy tak este pozriem po internete... dakujem 🙂

ljarabek
2. feb 2019

Jednoznačne la roche.....

h_petra
2. feb 2019

@kiqusiq 🙂 od levandule mala daleko? Asi tomu prilis nerozumies. Je to cista levandulova voda. Nic blizsie levandule neexistuje. A nevonala ti, lebo si asi zvyknuta na synteticke napodobeniny.

kiqusiq
autor
2. feb 2019

@h_petra nie nie som zvyknuta na ziadne napodobeniny 🙂 levandulova vona je jedna z mojich najoblubenejsich co sa vseobecnosti tyka ale aj v kozmetike 🙂 mala som neskutocne vela kozmetiky s touto vonou, aj ciste, prirodne, podomacky vyrobene kde vonia lebandule bola naozaj cista a skutocna, no bohuzial tato levandulova od Purity Vision mi naozaj levandulu nepripominala ani omylom a nie som jedina ktora to tvrdi 🙂 No kazdy ma iny vkus... Tuto som skusila a viac nepotrebujem, vyskusam teda tu ruzovu 🙂

merlinja
2. feb 2019

Bioderma - tuším zelená je na mastnú, ja som používala a bola super. ale aj hore Ti @gabika0825 písala o Roche Posay, tá značka je tiež dobrá, oni majú aj krémy dobré

kiqusiq
autor
3. feb 2019

@merlinja dakujem za tip, no Bioderma je micelarma voda a to nehladam ja hladam len klasicku pletovu vodu 🙂 Biodermu pouzivam pri odlicovani, ale cervenu na citlivu plet, pretoze ta zelena mi nevyhovovala 🙂 ...zatial ma zaujala ta ruzova voda tak asi skusim 🙂

14monika03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bulgarianrose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz