PlayStation 5 verzus Xbox Series X

amanta5
31. jan 2022

Plánujem kúpiť ako darček manželovi k narodeninám, takže jeho sa názor pýtať nebudem. 🙂 Doteraz sme nemali hernú konzolu, niekedy mm hrával na PC. Známy majú Xbox s Kinect senzorom, čo sa mi veľmi páči, pár krát sme to u nich hrali. Naproti tomu PS asi nemá nič také ako Kinect, že? No a na novom PS ma láka virtuálny realita. Technicky sa v tom vôbec nevyznám. Poraďte čo ste si kúpil vy a prečo? Ďakujem 🙂

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amanta5
autor
31. jan 2022

@cocolino234 nenápadne nezistím. O mesiac má narodky, tak mi ti bude jasné 😄 Toto nenápadne nezistím 🙈 Ale možno mu to nakoniec poviem, uvidím.
On už veľa rokov nehráva jry, ale viem že by sa konzole potešil. Sám si to nekúpi, a ja mu chcem dopriať.
Ďakujem za popis 😉

amanta5
autor
31. jan 2022

@cocolino234 mne sa páči práve ten kinect, tak sme hrali u známych stolný tenis spolu. Alebo i iné hry. Páčilo sa mi na tom práve to, že sme pri tom nesedli na zadku, ale bolo to také interaktívne ☺️ Možno pôjdem do staršej verzie. Ešte považujem 🙂

cosmic_origin
31. jan 2022

@amanta5 X-box series X a S nemajú podporu na Kinekt, iba X-box One a 360. Na PS4 je PS Move, niečo podobné ako Kinekt, a podľa toho, čo som zisťovala, malo by to mať podporu an na PS5.