Platonická - celebritná láska

anetty
8. nov 2012

Ahojte. Obcas sa pytam ci som normalna...ale niekedy mam naozaj pocit, ze je to silnejsie ako ja. Mam milujuceho manzela,...v poslednej dobe prezivame nieco ako krizu, a ja sa stale viac a viac neviem ubranit myslienke na Jara Slavika 😀 . Teraz sa mozno smejete, ale ja si niekedy neviem pomoct. Talent pozeram len kvoli nemu. Ono to asi casom prejde,...ale teraz je to tu a uzivam si to, popri starostiach s chlapom, problemoch v robote je to pre mna take uvolnenie kukat na neho, predstavovat si ake by to bolo... Aaaach, som cwok 😠
Ale nie len to som chcela napisat,...chcela som sa spytat, ci mate aj vy svoje platonicke , ci uz celebritne, alebo necelebritne lasky 🙂

majuskacechova
8. nov 2012

😀 😀 😀 😀

majuskacechova
8. nov 2012

@anetty 😀 😀 😀 😀

slagy
8. nov 2012

😀 😀 😀 😀 😀 ty dora 😀 😀 😀 😀

zigzag
8. nov 2012

a neni Slavik gay 😀 ja som mala volakedy platonicke lasky za mladych cias 🙂 prv to bol agent Mulder, a potom Frodo 😀 teraz viem, ze aj tak su vsetci rovnaki, tak to stratilo svoje caro 🙄

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
raza
8. nov 2012

ja som síce nikdy nebola do žiadnej celebrity "buchnutá" , ale určite na tom nič nie je... no a keď sa budeš chcieť zbaviť tej predstavy o Slávikovi, nájdi si na nete nejaké to videjko z jeho mladosti a isto ťa to prejde 😀

billam
8. nov 2012

@anetty možno Ti pomoze, ale Slavik je jeden arogantny, povysenecky clovek...ja ked som bola decko, tak som bola zalubena do Winnetua 🙂....naposledy som mala platonicko-celebritnu lásku asi v 16r.

majuskacechova
8. nov 2012

@billam to jej nepomoze. laska je laska 😀 😀

billam
8. nov 2012

Laska nema hranice ani pohraniciarov 🙂

lovesista
8. nov 2012

@anetty ja som bola do Dylana z Beverly Hills 90210, do Diega z telenovely Ked budes moja, v casoch Superstar do Pyca a teraz som do Karola z Panelaku 😎 a tiez ho pozeravam len kvoli nemu, aj ked tam hra blbecka. vlastne, ked tak nad tym uvazujem tak ja som uz od skolky bola stale do niekoho platonicky zamilovana 😅

butterfly22
9. nov 2012

ja som bola zalubena do Paddyho z Kelly Family..mala som asi 10...a co cert nechcel,zacala som pozerat pred 2 mesiacmi Prison Break...a uplne som sa bachla do Wentwortha Millera...ach jaj..som si aj nejake obrazky stiahla,ale pred mm som to musela skryvat :D a potom zomrel,ja som si vyplakala oci a bolo :D myslela som si, ze som jedina "slahnuta" ale tesi ma,ze je to viac menej normalne...byt ako pubertacka :D

butterfly22
9. nov 2012

...inak,celkom fajn pocit mat znova motyliky v brusku 🙂

slagy
9. nov 2012

inak ja som bola strasne, ale straaaaaasne zalubena do Vratka z Ine Kafe 😀 .Trvalo to celu strednu skolu a aj potom,..aj teraz si este spomeniem a hovorim si ze je fesi 😕 . Ale ako sympatak je urcite aj Slavik,... 😉

graceful9
9. nov 2012

Ja neznášam tie akčné filmy čo kuka môj chlop...ale ako som videla kuriera až mi tak teplo ostalo :D ten jason dtathan je fakt kus...no chlapovi to radšej nehovorím :D ale ja tiež som stále “do niekoho“ :D

959touareg
9. nov 2012

@dominika1988
tak mne je Miezga uplne , ale uplne nesympaticky. nemam ho rada ani v Panelaku velmi. a akurat vcera som sa s nim stretla a bavila. 😉

mawka
9. nov 2012

hehe, tak zamilovana zrovna nie, ale na pozeranie a ine rozne predstavy su napriklad sexi agent booth z kosti a stephen dorf. z nasich som nemusela igondu, ale akosi je pozeratelny 😀 a v detstve som neriesila ani plagaty ani platonicke celeb lasky. kto sa mi pacil, tak brandon z BH 😀 a este za ery take that robie williams. inak ma to nikdy takto celebritne netahalo. ale uz vtedy sa mi proste pacili vysoki, chlapisko to musel byt, tmave vlasy 😀
tiez som pocula, ze je slavik arogantny a nafukany. a hlavne nema problem pretiahnut hocikoho. doslova 😀

liliandax
9. nov 2012

ja som zas paff z David Boreanaz-a z Kosti..
no na týchto fotkách.. no neskočte k nemu 😀

sissy27
9. nov 2012

@anetty david boreanaz z kostí, wentworth miller z prison break (michael scofield) a z našich ján koleník 😀 😀 😀 a ešte aj bruce willis, sean connery a jason statham môžu byť 😎

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adrioska
9. nov 2012

😀 😀 😀 😀 konecne dobra tema a ziadna hadka... 😀 😉
Ja ked som mala 12 rokov, tak som bola zamilovana do Edwarda Furlonga z Terminatora 2...ach jaj...to boli casy... 😀 😀 😀 Ale mala som viac takychto platonickych lasok. Inak paci sa mi aj Kolenik, ale este viac "Kordiak", Keanu Reeves... 🙂

lovesista
9. nov 2012

@959touareg kde si stretla miezgu? ani mne nie je sympaticky veru. hlavne vlasy by si mal castejsie strihat 😀

slagy
9. nov 2012

@dominika1988 inak
@lovesista baby, aj Robo Jakab aj Majo Miezga, Juro Kemka aj Lukas Luknar so stabom boli v penzione co mame vedla domu, muz tam robi casnika, tak sa s nimi stretol aj fotil. Mne doniesol len podpis kartu ze "pre Anicku" 😀 😀 😀 vtedy zacinali tocit Vo stvorici po Slovensku a robili nas region, tak prespali vedla.
Aj ja som ich videla, no skoda ze len cez okno, vedeli sme ze maju prist, mali rezervacku,...keby prislo skor, fotka s nimi je tu uz daaavno vycapena 😀
Aj Brano Imro Bystriansky, aj Emilko z Panelaku, Dano Dangl po 2x ... ( ale ze by v tychto pripadoch slo o platonicku lasku-neviem neviem 😀 ) sa tu premelie "celebriiit" 😀

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slagy
9. nov 2012

@dominika1988 to bolo daaaavno a to som ta este nepoznala 😀

anetty
autor
9. nov 2012

Jeeej ,ako sa to tu rozbeho-to ma tesi 😉 inak aj Miezga s Jakabom boli jeden cas moji favoriti,len Miezga sa mi troch zprotivil tym , akeho ozrana, klamara a suknickara hra v panelaku. A este sa viem dlho pozerat aj na Mareka Majskeho 😀

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majka35
9. nov 2012

mne sa stále vnára do snov Juraj Rašla odkedy pozerám "Pod povrchom" a v detstve som bola ochotná aj život položiť za Roba Grigorova 😀 😀 😀 😀

butterfly22
9. nov 2012

mne okrem wentwortha aj Channing Tatum ..joj slintám :D tatum sa mi len páčil, do
Wentwortha som sa "bachla" :D :D :D :D a ešte Ryan Philippe a jeho chutná pusinka, na to nesmiem zabudnúť :D

959touareg
9. nov 2012

@lovesista
presne tak. mne sa nepacia Miezga z toho isteho dovodu. taky neobriadeny mi pripada,smudlavy. 😀

noo vcera som mala na nich stastie, s tymto som sa bavila a s Robom Jakabom a Luknarom som sa krizovala tiez vcera vo dverach. 🙂 , Robo ako gavalier mi ich aj podrzal. 🙂
Robo je sympos,zlaty, Luknar.....nooo to je taky ee, moc vypulene ociska na mna.

959touareg
10. nov 2012

sorry, zle som napisala...nemyslela som Lukasa Luknara, ale Lukasa Latinaka. 😉
Lukas Luknar je OK, a ako Dusan v Panelaku je od zaciatku pre mna jedna z najlepsich postav tam. 🙂