Platnosť zelenej a bielej karty IST a STK

bielavlcica
21. okt 2019

Baby zajtra mam ist na stk a emisnu a teraz som zistila ze mi skoncila platnost zelenej a bielej karty mne sa mari, ze mi to aj posielali ale neni som si ista. Navyse som uzatvarala novu zmluvu a neposlali mi ani bielu kartu ani zelenu co mam robit? Prejde mi auto? Pripadne staci rano behnut na poistovnu nech mi to dodatocne vytlacia lebo nic nemam. Mari sa mi nieco ze mi zmluve mi davala nejaku kartu ze ta uz staci aj miesto zelenej ale fakt aom si neni ista. Na stk ideme o 14.

mamakaja
21. okt 2019

@bielavlcica asi by som šla na poisťovňu

korunka1
21. okt 2019

Teraz od oktobra je povinné nosiť so sebou už len zelenú kartu ako doklad o zaplatení pzp. Ak ju nemáš, zájdi do poisťovne. A na stk to odkedy kontrolujú?

bielavlcica
autor
21. okt 2019

@korunka1 teraz po novom ano mas pravdu tak mi staci len ta musim ju pohladat bude asi v zmluve len si neviem spomenut kde som ju dala

gabrielachochulka
21. okt 2019

plati uz len zelena

flora2511
21. okt 2019

@bielavlcica ahoj, na STK ani emiske poistenie neriešia. Kľudne chod, ich to nezaujíma. Ak máš auto OK, tak ti prejde.

lenca3
21. okt 2019

Ja som bola pred mesiacom a nik sa nepytal na kartu od poistovne...

bielavlcica
autor
21. okt 2019

@lenca3 no budem istejsia ked ju budem mat lebo moj chlap dnes csetko kontroloval este ze hento nestihol lebo bh nervy chitil 😂

lenca3
21. okt 2019

@bielavlcica ved jasne, teraz zacali policajti davat pokuty za nalepky "kontrola originality" 20€lebo uz asi nevedia co si maju na ludi najst...

veonika303
21. okt 2019

Ja,som bola pred dvoma týždnami na,stk a emisnej a nič odo mna nepytali žiadnu kartu od poisťovne ani dva roky dozadu ani teraz

2helka20
21. okt 2019

@bielavlcica bola som na stk minulý týždeň, toto ich vôbec nezaujímalo 😊 skôr aby bolo ok žiarovky, brzdy a ostatné týkajúce sa technického stavu auta 😊

liliankajarkamatko
21. okt 2019

Ahojte maly ma 2 tyzdne a strasne ho boli brusko krce ma cely uplne cerveny co zaberie?? Nejake tipy?

bielavlcica
autor
22. okt 2019

@liliankajarkamatko tak chod s nim k lekarovi

veronikaszabova
22. okt 2019

@liliankajarkamatko trocha mimo temy otazka, nie? 😳😳

veronikaszabova
22. okt 2019

@bielavlcica kartu od poistenia si nebudu pytat

liliankajarkamatko
22. okt 2019

@bielavlcica ale vazne?? Ze by sme uz davno boli?

korunka1
22. okt 2019

@liliankajarkamatko tak keď si bola, tak ti snáď poradili.

veronikaszabova
22. okt 2019

@liliankajarkamatko no je vidiet, ze si na MK menej ako mesiac, nastuduj si normy MK.

bielavlcica
autor
22. okt 2019

@veronikaszabova nastastie som ju nasla pod postelou 😂