Platia u kuriéra iba kartou

4. aug 2021

Baby, normálne som vytočena. Mala som tu kuriéra, pripravenú hotovosť, presne, ak by mal kuriér problém vydať. A ten mi zahlási, že u nich už len platba kartou...a vravím mu, že kartu mám, ale radsej by som v hotovosti. A on, že šéf ich za to drbe, keď niekto plati hotovosťou... ??????🤨🤔
To vážne môže ??
Tak sa ho pýtam, že čo, keď niekto kartu nemá, že či nemôže objednávať.. tak kuriér sa len pousmial.
Stalo sa to aj vám?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ella_price
4. aug 2021

To som ešte nepočula. Čo to bolo za spoločnosť? Či klasický kuriér slovenskej pošty? Tí sú experti snáď na všetko 😕

autor
4. aug 2021

@ella_price slovak parcel service

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. aug 2021

@ella_price práveže so slovenskou poštou mám len dobré skúsenosti

letfenixa
4. aug 2021

Práve včera prišiel SPS kuriér, a nebol problém s akýmkoľvek spôsobom platby.

autor
4. aug 2021

@beata_k nie je pravda, že každý má kartu

simonkazga
4. aug 2021

Ja mávam presne opačný problém, že musím naháňať bankomat, lebo kuriér frfle, že chcem platiť kartou.

dendag
4. aug 2021

Presne! To isté aj u nás .. vždy pýtal hotovosť a teraz keď som chcela platiť v hotovosti tak že kartou... 😡 Vraj majú nejaký počet transakcií čo musí byť kartou inak ich za to drbú

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. aug 2021

@beata_k ja práveže áno...

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalabim
4. aug 2021

@beata_k moj vyse 80r. otec kartu nema a ani nechce. Nema ani bezny ucet. Vsetko plati sekom alebo mu urobim prevod ja. Nakup cez net platim ja a on mi da hotovost. Objednany tovar si vie vyzdvihnut napr. z Alza boxu. Pritom to je moderny dochodca, nema problem s internetom napr.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. aug 2021

@beata_k to je úplne jedno... ide mi len o to, aby nezrušili možnosť platiť hotovosťou..

simsalabim
4. aug 2021

@beata_k pises, ze nepoznas cloveka, co kartu nema, ani dochodcu... ale fakt to je jedno.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ella_price
4. aug 2021

Tak s SPS mám zatial len dobré skúsenosti, ale ktovie ako to teraz majú.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. aug 2021

@beata_k neviem co by urobil, ak by som kartu nemala, či by mi balik nedal...

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalabim
4. aug 2021

@beata_k ja som reagovala na prispevok 8:32. Potom si dopisala dalsi..., ale fakt to jedno. Nemusime to riesit.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
4. aug 2021

v tomto období celkom platbu kartou chápem ako prevenciu na zníženie prípadnej kontaminácie bankoviek. Bankovky človek chytá rukami, každú jednu, musí ich chytiť a prerátať kuriér atď. Kartu priložíš, kuriér sa jej nemusí ani dotýkať. Čiže menej dotýkacej plochy, menej rizika.

simca06022011
4. aug 2021

Odkedy je kovid odporúčajú platby kartou, aj eshop sme kvôli tomu nastavovaní v jednej dobe keď to úplne zrušili aby tam bolo upozornenie že hotovost neberú. Určite to do budúcna nik nebude rušiť. Podľa mna manipulácia s peniazmi sa nedá robiť bez odstupu, bezpečne aj pre kuriéra co obslúži kopec zákazníkov denne. Plus musia to preratavat, odovzdávať ďalej atď.
So Sps pracujeme a momentálne nič také nie je zavedené, iba uprednostňujú platby kartou. Ale to aj iný, už v sms mi prišli oznámenia že platte kartou 😊 nuž ja si radšej platím vopred 😁

liz_lemon
4. aug 2021

ja objednavam casto, ale skor sa mi stala opacna situacia, ze kurier nemal terminal, ja teda uprednostnujem platbu kartou, ale hned pri nakupe, malokedy platim kurierovi,hotovost bral kazdy, skor bol niekedy problem s platbou kartou, to boli vyhovorky, ze im to nefunguje, prip. ze nema terminal zapnuty pod., raz som ho dokonca musela poslat prec, a dosiel na druhy den iny, ktory mal funkcny terminal

nika82
4. aug 2021

@beata_k nie u kazdheo kuriera sa da platit kartou

zuzuliennka1
4. aug 2021

mam uplne opacnu skusenost spred tyzdna, chcela som platit kartou - ze neda sa.
Syn v kociku, musela som ist do najblizsieho bankomatu asi 600m peso, kurier tam prisiel za mnou autom, a tam som prebrala a zaplatila v hotovosti…🙄
ta ista spolocnost…….

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chrumka120
4. aug 2021

Ku mne chodí ako na klavír a vždy sa opýta ako chcem platiť