Plač štvorročného syna v škôlke

neznamaznama87
12. okt 2017

Ahojte zienky idem sa trochu postazovat moj maly ma skoro 4r., v septembri sme zacali chodit do skolky kedze som na maleho viacmenej sama je dost na mna fixovany...tie rana mame tazke place...viem,ze je to len kvoli mne,zapaja sa v skolke...mamicka co sa stretavame rano ma dceru skoro 5r.a berava ju o 12tej domov jej nazor je,ze ona by takto nenechavala ako ja svojho v skolke ked place za mnou :/ citim sa ako krkavcia matka ale nechcem ustupit zatial lebo ked pridem po neho tak mi povie,ze bolo dobre ...len moje dieta jedine takto asi tam place rano....alebo ked si na mna spomenie

pininka
12. okt 2017

Urcite neustupuj,ak dieta v skolke spolupracuje a place iba rano urcite ho neber na obed. Nevsimaj si ine mamicky, deti ktore chodia pravidelne na obed domov cely cas v skolke cakaju iba na ten obed. Navyse ak by si musela chodit na cely den do prace, aj tak by si inu moznost nemala,ako vacsina z nas. Drzim palce.

renula05
12. okt 2017

Už som si tým raz prešla pri staršom synovi,ten celý prvý rok v škôlke ráno preplakal.Nastupoval do škôlky vo veku 34 mesiacov.Ale zasa ja som mala výhodu,že mám otca na invalidnom a ten pre neho chodil na obed a popoludnie už bol s ním,kým som ja prišla z práce a išli sme domov.Ešte musím dodať,že ráno musel vstávať o pol šiestej,aby sme boli na pol siedmu v škôlke,hneď ako sa otvorila škôlka a ja som potom utekala do práce.Potom sa ho ujal starší chlapček a s tým sa chodil hrávať,koľkokrát na mňa aj zabudol.Už potom to bolo v pohode.
Mladší začal od júla chodiť k opatrovateľke,lebo som sa vrátila do práce skôr..Poplakali sme si obaja,bolo to pre mňa naozaj ťažké,aj som rozmýšľala,či to bol správny krok.Teraz už neplače,veľa vecí sa naučil,má tam spoločnosť iných aj starších aj mladších detí.A o rok v škôlke už problém mať nebude.

siska53
12. okt 2017

@neznamaznama87
No ak ho tam musis davat,tak vydrzat.
Prve dieta plakalo 3m.,druhe v podstate este stale..najma v pondelky..

katka1416
12. okt 2017

Urcite neustupovat,nie ste ani krkavcia matka. My sme mali to iste a tento tyzden totalna zmena,normalne sa tesila do skolky. Treba to len vydrzat,ono to prejde,je to pre nich nova etapa zivota na ktoru si aj tak pamatat nebudu 😀

lienocka212
12. okt 2017

treba to vydržať a nedávať na rady ostatných mamičiek, naučí sa trosku samostatnosti... nech si poplace a bude dobre uvidis ;) chce to čas