Philips Lumea Prestige - funguje?

nikolettm
6. nov 2019

Ahojte žienky, zvažujem kúpu tohto výrobku, pred tým sa chcem spýtať Vás , ktoré s tým máte skúsenosť, či to naozaj funguje tak ako píšu 😄 ďakujem za každý koment ☺️

evicka2016
6. nov 2019

@nikolettm aj ja zvazujem kupu, teraz na vianoce, tak som zvedava, co napisu ostatne, co to maju vyskusane 🙂

blonde25
6. nov 2019

Odporúčam, ale nie je to zázrak na počkanie. Pravidelne 1x do týždňa po dobu 2-3 mesiacov a máte potom od holenia a depilovania pokoj

lucinka1988
7. nov 2019

@nikolettm áno funguje. Najlepšia hmotná vec, akú som si kedy kúpila, chce to trpezlivosť, ale mne extrémne pomohol. Žiadne zarastené chĺpky, žiadne čierne bodky po holení, po 1,5 roku používania sa holím cca 1x do tyzdna, ani to by nebolo nutne, ale pre dokonaly efekt to robim. Pred tým holenie každý den a už po pár hod strnisko. Teraz strnisko žiadne, tie chĺpky čo vyrastajú (teda tých pár chĺpkov) sú úplne na dotyk jemne. Odporucam kupit

fineta
7. nov 2019

Mam ju kvôli fuzom na brade a pomáha. Zachránila mi život. 🙏💓

lagata
7. nov 2019

Mam tu starsiu verziu a funguje to. Neodporuca sa jedine na blede chlpky. Cim tmavsie tak tym lepsie zabera, co je presne moj pripad. Prvykrat co som sa potesila ze mam tmave chlpy 🙈 😂

caelley
7. nov 2019

Ja by som si to nekupila. Bola som na laserovej epilacii pred 5 rokmi a chlpky odvtedy nerastu. Do IPL by som nesla, za mna su to vyhodene peniaze, nie je to navzdy, ked uz tak laser. Mala som predtym strasny problem so zarastajucimi chlpkami, rastli mi aj dva-tri z jedneho miesta, po oholeni stale skarede cervene nohy, vyzerala som ako dostipana plosticami. Kazde leto som nosila dlhe nohavice, lebo som sa hanbila za nohy posiate cervenymi bodkami. Sla som na laser a odvtedy ani jeden zarasteny chlpok <3

cajchana
7. nov 2019

@nikolettm je to super, ale nie je to za tyzden, uplne odstranenie ochlepnia tak do pol roka cca po troch mesiacoch, ale vzdy sa niekde objavi no ja som fakt rada, ze som si ju mohla dovolit

fineta
7. nov 2019

@caelley u mňa sa po laserovej epilacii v Dermatope za nekresťanské peniaze všetky chlpy vrátili aj s úrokom. Takže asi ako všetko - je to individuálne. Lumea mi pomáha.

nikolettm
autor
7. nov 2019

@caelley ja som tiež chodila k Dr na laser, dala som do toho cez 700€ a po roku to začalo rásť ako pred tým 🤨 kožná doktorka mi odporučila toto, ze je to veľmi podobné tomu co majú na laserovej klinike.

nikolettm
autor
7. nov 2019

@blonde25 ja si nohy depilujem, to asi budem musieť najskôr holiť žiletkou pred použitím?

blonde25
8. nov 2019

@nikolettm nie nemusíš. Práve by si mala mat aspoň mini strnisko

caelley
11. nov 2019

@nikolettm tak si chodila na IPL, nie na laser🙂 A ano, Lumea je IPL 🙂 Laser je nieco ine.

mirka414
15. nov 2019

tiež ma zaujal

lusyc
15. nov 2019

Mám celkom nový ešte zalepeny v mojom bazári.

nikolettm
autor
15. nov 2019

@caelley chodila som na laser, uisti sa sama, pozri MKP medical Nitra 😉