Philadelphia - pravda verzus hoax

nadaa1
17. sep 2023

Ahojky otázka na vás je to pravda čo sa tam dele v jem Amerika? Ľudia sú ako nakazený chodia ako zombie. Čo sa tam vlastne deje ? nerozumiem totu je to pravda alebo blud ďakujem

majah212
17. sep 2023

myslis drogovo zavislych ludi? ti su vsade, aktualne ma USA problem s drogou fentanyl /lacna, dostupna, nebezpecna/

seahorse27
17. sep 2023

Su zdrogovani

ptvw
17. sep 2023

Veď to už je roky, fentanyl nie je žiadna novinka

syslik81
17. sep 2023

akzdy stat ,kazde mesto ma svoje tmave kuty kde byvaju zfetovane socky,bezdaci .. ludia bez buducnosti ,miesto kt sa neukazuje len tak a kt sa snazia schovat pred ludmi .. nieje to len v usa ...

martinmmartin
17. sep 2023

Jedna ulica vo Philadelphii a tu ti furt ukazuju. V USA aktivne nechavaju v kazdom meste jednu stvrt kde policia aktivne nepostihuje zavislych ( skid row v LA, Kingston av v Philadelphii ) cize sa tam skoncentruju a niesu tym padom rozlezeni po celom meste. Ci je to spravne je na dlhsiu diskusiu ale je to tak asi najlacnejsie.

ciernysokol
17. sep 2023

@martinmmartin deje sa to aj v san franciscu,vancouvri,prakticky v kazdom vacsom meste.ta droga je uplne brutalna.vraj tie stavy z nej nie su ani take zazracne a navyse robi diery do tela,rozoziera tkaniva a nejde to vyliecit.droga bola vyvinuta ako analgetikum pre kone pri operacii a nikdy nemala byt uzita clovekom,ale s tym sa dalo ratat.asi najhorsia droga zatial.

viestta
17. sep 2023

Kedze zabacia tema uz bola zmazana, doplnim ti to tu: Dnes som doniesla keksy z Lidla a je na nich modra zaba 😉 aj s popisom co ta zaba znamena

ciernysokol
17. sep 2023

@viestta preco bola zabacia tema zmazana?mna by to velmi zaujimalo.co je naozaj logo zaby na vyrobkoch?lebo verzii,ze rainforest alliance chrani dazdove pralesy,neverim.o co ide naozaj?dakujem

viestta
17. sep 2023

@ciernysokol vyrobky oznacene zabou su obohatene zabim slizom...
(cista ironia, je verim, verzii o ochrane prirody a ferovom a ekologickom polnohospodarstve)

ljzozv
17. sep 2023

@viestta čisto mimo misu, ja im už asi neverím v ničom.
. Čisté ekologické hospodárstvo je už asi len utopia v našom svete... konzum a kapitalizmus 🤷

ciernysokol
17. sep 2023

@viestta nemyslim,ci obsahuju hmyz,ale je mi to podozrive.prinajlepsom to bude nejaka pracka penazi.

viestta
17. sep 2023

@ljzozv @ciernysokol takze to bude ten zabi sliz ako aditivum