Petting a tehotenstvo?

sultanatash
14. aug 2018

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či je možné otehotnieť takzvane pettingom ( partner si ho obtiera tam dole, nie dnu) je možnosť že by sa spermie z kvapôčiek lásky dostali dnu?

vanesanova
14. aug 2018

@sultanatash ano je to mozne ale sanca tak miliarda ku jednej...su dievcata ktore ako sa hovori otehotneju iba ked sa one nejaky chlap suchne 😂😂😂 niekde som citala ze moze baba otehotniet aj ked sa kupete vo vani spolu a on sa vystrieka do vody no je tam milion faktorov ci mas plodne dni ci mas ovulaciu ci ma tvoj frajer dobrych a zdravych bojovnikov ci ste obaja zdravi a plodni atd atd...takze pozor si davajte ak nechcete byt este rodicmi za to ze sa neurobi dnu ale len na nu tak to neznamena ze ti supermani sa nemozu dovrtat az do maternice

sultanatash
autor
14. aug 2018

@vanesanova môj priateľ sa neurobil, určite nie na ňu, mala som na mysli kvapôčky lásky, ejakulát ktorý bol na nej

vanesanova
14. aug 2018
vanesanova
14. aug 2018

Mozes otehotniet ale ako vravim sanca jedna ku miliarde nestresuj a uzivaj si sex ja som sa bala jak blazen do 27cky s muzom len s gumou a potom sj tak sme nemohli otehotniet takze zbytocne som sa stresovala fuurt jak ty a neuzivala som si to tak ako som mohla jednoducha rada ak nechces otehotniet nech nestrieka do teba ani na nu

sultanatash
autor
14. aug 2018

@vanesanova a kvapôčky lásky nevadia? a naozaj vďaka

krystofkal
15. aug 2018

Jój žienky, načo to robíte, keď zjavne neviete.... Stať sa môže samozrejme, že otehotnieš, ale bola by si fakt prípadom do knihy zaujímavostí, bo také sa len tak nedeje. A neberieš tabletky? Chrániš sa vôbec nejak, keď zjavne ešte otehotnieť nechceš

meandbaby
15. aug 2018

Sanca je minimalna, kedze spermie potrebuju urcitu teplotu na prezitie a hlien na presun, co je takto velmi malo pravdepodobne, to iste plati aj o vani, posva je uzatvorena, takze je scifi predstavit si, ze spermia preplava a prevrta sa cez uzatvorene pysky.

sasa1983
15. aug 2018

Neboj sa. Nie si tehotná.

vanesanova
15. aug 2018

@sultanatash preco to tak divne nazyvas je to predejakuat a ano aj tam sa moze zapatrosit spermia ale ako vravim bol by to vazne zazrak ak by si dokazala z toho otehotniet v dnesnej dobe plnej elektrosmogu stresu...ale samozrejme teoreticky je to mozne.ak nechces byt tehu ber tabletky alebo daj frajerovi gumu