Peter Fifík Baláži - liečiteľ

23. aug 2023

Poznate ho? Naozaj niekomu pomohol pri rakovine?

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
najslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dankanitra
31. aug 2023

Ja som ho nakontaktovala a teda vedel toho celkom dosť o ľudskom tele,čo ma presvedčilo, že mi urobí základný balíček do 300€ 🙈 už len ta cena ma odradzala a tak som cez moju známu prišla k jednému pánovi, ktorý má vyše 80 rokov a doma vyrába rôzne kvapky,tinktúry,mastičky, sirup za 8,60€..pomohol veľa ľuďom a za malé peniaze..
Pánovi Balazovi som teda poďakovala za jeho ochotu a povedala ,že teda objednávku robiť nemusí (mal mi ju poslať až okolo 13 septembra, kedy mám výplatu,bo 300 euro len tak nemám) Normálne ako keby bol urazený a že mu budem volať po polroku a zbytočne prídem o 1000€ ,že objednávka sa nedá zrušiť.. no proste bol nepríjemný a zablokovala som si ho..Keby mu ide naozaj o ľudské zdravie, tak by normálne reagoval a poprial veľa zdravia a nie bol doslova urazený..tak ja len toľko.
Tam tá firma je obyčajná pyramída,ktorá sa nabaluje na chorých ľuďoch
Len toľko k nemu..
Ak by ste potrebovali kontak na toho deduška a za normálne ceny,rada posuniem kontakt ..😊

lencikyta15
6. dec 2023

@dankanitra prosím Vás môžem poprosiť kontakt má tohto Deduška?... prosím na mail tomasovicovalena@gmail.com... Ďakujem zo srdca.

rastikovalucka
29. jan 2024

@dankanitra dobry den, aj ja by som rada kontakt na toho deduška. Dakujem.

syska86
6. feb 2024

Dobrý večer @dankanitra môžem aj ja poprosiť kontakt na deduška? Dakujem😊

nykolz
10. feb 2024

Dobrý, vedeli by ste dať kontakt na toho pána? Ďakujem. Môj mail: nykolzn@gmail.com

katnikpal
1. mar 2024

@dankanitra dobrý deň, prosím vedeli by ste mi poslať kontakt na deduška na mail katarinakatarina3@gmail.com
Dakujem

rencaba
18. mar 2024

@dankanitra dobrý deň, poprosím vás číslo na toho deduška. Ďakujem ❤️. Môj mail mercury.barusova@gmail.com

else00
22. mar 2024

@dankanitra mohla by som aj ja poprosit o kontakt na toho deduska? Dakujem

marian35
12. jún 2024

@dankanitra poprosím vás o kontakt na toho deduška ďakujem.marianajozka@centrum.sk im

marian35
13. jún 2024