Pet fľaše na ulici

2. okt 2022

Keď nájdete na ulici pet fľašu alebo plechovku "Z", dvihnete ju alebo necháte ležať ?

babalenka
2. okt 2022

Nechávam tak nech si zoberú bezdomovci.

janai1
2. okt 2022

Už dávno som nevidela aby boli porozhadzovane niekde... Skôr vidím bezdomovcov ako vyberajú koše a zbierajú po zemi

viestta
2. okt 2022

Prelozim ju do smatiaka

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lesana25
2. okt 2022

Neobzeram odpad na zemi do detailov, ale je pravda že odkedy sú tam Z tak zrazu aj si aj asociáli vedia svoj bordel odniesť. Je toho porozhadzovaného o dosť menej.
Ak sa pýtaš na to či ti má byť hanba, keď to robíš, to si musíš zvážiť sama.

budajova09
2. okt 2022

Ja zbieram, po pravde mi nerobí problém zodvihnúť aj iný odpad - sklené fľaše, obaly z čipsov, šáčky a podobne… vždy si v duchu zanadávať, že po ľuďoch zbieram viac odpadu ako po svojom psovi ale tak čo už… a “Z” na fľaši vždy poteší 🙂

mandzula
2. okt 2022

Na ulici nezbieram, v lese ano, ale to som robila aj pred "Z".

simca06022011
2. okt 2022

Okolo nasho domu, na ulici atd sa stava ze nájdeme, ci plechovky alebo flase. Hodím do vreca a vratim ked idem. Predtym som zbierala do smetí. Bezdomovcov ani žiadnych zberacov tu nemáme a nenechám si to lietať vonku. Ale teda tak ze hocikde hocico nezbierame.
Ale na les, okolie ciest su u nas organizovane brigady uz roky...

martinkatinka
2. okt 2022

Ked ideme do lesa zbierat ( so synom chodievame uz dlhsie), tak mam dve vrecka, na odpad a na toto....
Inak vyhodim na ulici do kontajnera, ked to zdvihnem

ankare
2. okt 2022

Zoberiem

diana999
2. okt 2022

Stále vidam po zemi ale už poškodené alebo v košoch plných

mikadooo
2. okt 2022

Ako kedy. Niekedy sa mi chce zohnúť a niekedy to nedávam, alebo mi je tá plechovka v momentálnom rozpoložení úplne u prdele 😄.

elanor
2. okt 2022

nie, nezbieram. Nikdy nevies, kto to pred tebou drzal, co mal alebo nemal za pliagu, alebo to medzicasom na zemi obtentoval daky pes. Fuj...

babkaland
8. jún 2024

To je aj dobré že fungujú tí ekonaktivisti, a tak sa dá na to vyhovoriť aby nebola hanba. V skutočnosti zbieram aby som si privyrobil, cielene chodím aj na velké podujatia, kde toho nájdem veľa, a keby niečo tak som ekosktivista ktorému záleží na prírede.