Pesnička, ktorá neexistuje

renata1999
8. jún 2024

Ahojte dnes som s priateľom jazdila v aute, bol pripojený na bluetooth a z ničoho nič začala hrať jedna pesnička ktorá znela ak z kostola a zároveň mysticky ak z hororu dosť neviem ani popísať slovami, priateľ nemal túto lesničku v telefóne odpojilo ho ak keby, ja som mala telefôn úplne vypnuty a vybitý . rádio to nebolo, žiadna stanica a nedalo sa to prepnúť , stále šla dokola. Cd tam tiež nebolo. Doma som si vyhladala tu pesničku a nikde neexistuje

tundra
8. jún 2024

@renata1999 to je pre Akta X Agent Mulder a agentka Scullyová 👍

ysseba
8. jún 2024

@renata1999 Ako si si ju vyhľadala?

miska1997
8. jún 2024

@renata1999 Nám sa stálo niečo podobné.. Muž mi to vysvetlil tak ak niekto v našej blízkosti má taktiež pustenú hudbu cez bluetooth môže sa pripojiť na naše alebo opačne.. Až mi to nahnalo strach 😄

mojemenonikto
8. jún 2024

@miska1997 moze sa pripojit az ked sa sparuje radio s telefonom. samo od seba to nejde. parovanie musis potvrdit na telefone aj na radiu. mozno je dobre pozriet si v radiu v aute ake zariadenia su tam naparovane a vsetky nezname vymazat.

renata1999
autor
8. jún 2024

@ysseba našla som ju na yt nakoniec haha v pohode

mojemenonikto
8. jún 2024

@renata1999 tak nam povedz, co je to za pesnicku, nech aj my vieme 😉

katka700
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
haggard_222
8. jún 2024

@mojemenonikto Twin Peaks, moja srdcovka 😊 Rarita natrafiť na niekoho, kto ho pozná.
Autorka, nebola to Enigma - Sadness? 😃 A nemali ste rádio naladené na 87,5 alebo 180,0? Že prešlo zrovna okolo nejaké auto kde mali FM transmitter a vysielali na tieto frekvencie.

mojemenonikto
8. jún 2024

@haggard_222 Tak Davida Lyncha ja môžem. Mazacia hlava zanechala hlbokú ryhu v mojom vnútri 😀 A čo sa týka záhady rádia, podľa mňa si to trafila. Áno, pokojne to mohol byť FM transmitter, to mi hneď nenapadlo. 👍
A tá Enigma je tiež super 😀

renata1999
autor
8. jún 2024

bola to one i love , najprv mi prišla creepy ale ked som si orečítala komenty na yt ako to je automaticky na androide a veľa ľudí si to tak našlo a boli prekvapení tak som sa upokojila , lebo ja som strachoprd haha

macekovam
9. jún 2024

@renata1999 nezvratny osud

janai1
9. jún 2024

Takzeee si vyhľadala na youtube pesničku ktorá neexistuje? 🤣

thirstymonk
9. jún 2024

Haha, normalne horor stres

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
niekto2hy
9. jún 2024

@haggard_222 Rozsah FM je od 87.5Mhz do 108Mhz.

estellas
9. jún 2024

@renata1999 One I Love - Meav To je toto že ? Viacerí tam píšu a rádiu v aute.
Fakt creepy pesnička.

renata1999
autor
9. jún 2024

@janai1 napisala som one love haha to preto 😂

renata1999
autor
9. jún 2024

@taynee
@estellas ano tato je taka creepy no 😳😂