Pes začal vykonávať potrebu v interiéri

6. máj 2023

Ahojte potrebujem radu, môj 5 ročný psík sa z ničoho nič začal cez deň pokakavat a ja vôbec nechápem prečo, chodím s ním von tak ako stále od šteniatka nikdy nebol problém a zrazu vždy počas noci sa vykaka, myslela som si že kapsicky čo mu dávam sú pokazené alebo čo tak som ho nechala 2 dni na granulach no žiaden úspech vždy počas noci sa vykaka niekedy aj 2x neviete prečo? Mám už z toho nervy lebo vstávať k deťom a ešte aj k psovi je dosť náročné 😒 a vstávať na neskutočný smrad tiež nie je bohviečo

biibiana
6. máj 2023

Nepises ako dlho to uz trva. Ine zmeny v spravani ? V kazdom pripade by som sa opytala najprv veterinara. Najskor to bude zdravotny problem. 🙂 Mala som psikov 18rokov. Niekolkych. Toto sa stalo a bol za tym vzdy problem. Nespomeniem si uz konkretne aky. Drzim prsty. Ak nemate cas na vet. Tak by som skusila este zmenit granule a kupit probioticku pastu. Mozes podat aj cierne uhlie ak to psik zozerie, alebo zamaskovat do niecoho. No ked ma problem s vylucovanim neexperimentovala by som so salamkami a pod. Inak ani tie tzv.kapsicky nie su pre psa velmi vhodne. Vela stastia 🙂

autor
6. máj 2023

Zatiaľ len 2 týždne ale bolo aj tak že 2 dni nič potom zase 2 dni po sebe…

stellarstar
6. máj 2023

Kúp wc pre psa ja to mám tiež, mam čivavu chodíme s nim von keď berieme našu labi ale pre istotu ma aj vo vnútri. Nezmenilo sa u vás nič? My napr sme sa sťahovali tento týždeň a maly sa mi pokakal aj pocikal vo vnútri napriek tomu ze ma wc ale to bolo kv tej zmene

pribinak
6. máj 2023

Určite kontaktovať veterinára a zaniesť stolicu na rozbor, tak ako u človeka.
Môže mat nejaké parazity

gejb
6. máj 2023

Koľko x denne ho krmite? Menili ste granule? Odcervujete pravidelne?

autor
6. máj 2023

@gejb ráno kapsick-, granule ma stále k dispozícii počas dňa mu dávame aj z našej stravy sem tam niečo, odcervujem 1x za mesiac a granule som menila asi mesiac dozadu (ta istá značka brit len nemali zelené ale ružové)