Pes škriabe stenu

zhanamadipex
27. jan 2021

Dobrý deň,potrebovala by som poradiť...mame 7 ročnu fenku Cavaliera v byte...je slušne vychovana,keď potrebuje isť von škrabe na dvere a nikdy nekuše veci alebo ich inak neniči...tuto noc sa stala taká vec že spala a z ničoho nič sa zobudila okolo 4 rána a išla k stene a začala ju agresivne škrabať len tak z ničoho nič...nestalo sa to prvýkrat stalo sa to možno ešte 2-3 krát za celý jej život...tiež podobne spala zobudila sa a z ničoho nič išla k rohu alebo pod stol k stene a začala ju rychlo škrabať a ani napomenutie ju nezastavilo po chvilke prestala a išla dalej spať...prosim vás čo to môže byť?

karhu
27. jan 2021

namesacnost

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zhanamadipex
autor
27. jan 2021

@bambulienka25 ona sa praveže normalne zobudi a presunie sa na miesto kde inokedy vobec nechodí buď to je niaky menej dostupny roh za nabytkom alebo ešte sa to stalo pod tym stolom pritom ona spáva na koberci ktorý je možno 2 metre od toho miesta

zdenkatv3
27. jan 2021

Aj psom sa sniva, takze mohla mat jednoducho zly sen a proste nepremyslala. Ak sa to neopakuje casto, podla mna to bol len zly sen

zhanamadipex
autor
27. jan 2021

@zdenkatv3 áno viem praveže jej sa stáva že sa jej sniva niečo zlé ale väčšinou začne štekať alebo ako keby kňučať zo sna ale neviem nejde mi to dokopy s tou stenou :( som strašne paranoidná realne keby mi niekto povie že je to spojene s duchmi som schopná tomu uveriť 😅

ckocka
27. jan 2021

@zhanamadipex No tak hej, v stene máte ducha a jediný možný sposob ako sa ho zbaviť je stenu zbúrať.

renirv
27. jan 2021

Hej tiez si myslim, ze to mohlo byt kvoli tomu, ze sajej nieco zle snivalo a ked sa zobudila tak len bola zmatena

pseudomonas87
27. jan 2021

@zhanamadipex nasa psica, ked ma zle sny, tak pribehne dokonca s knucanim k nam do postele a musi s nami spat

andreatytler
28. jan 2021

@zhanamadipex A nemoze to byt mys alebo nejak velky pavuk ze ho chce ulovit? Nemate ziadne skary v stenach?