Pes kríva na zadnú labku

olina4
21. júl 2022

Dobrý deň. Mám 6 ročného psa Trpaslíčí špic a od dnešného rána krival na zadnú labku a včera mu ešte nič nebolo. Začne krivat po Tom ako leží alebo sedí a po chvíli už chodí normálne. Neviete čo by to mohlo byť? Ďakujem

viestta
21. júl 2022

U nás to bol natrhnuty kolenny väz. Presne tak, raz krivala, raz nie

luccija
21. júl 2022

@olina4 mamin pes mal problem s platnickami.Chod k veterinarovi moze to byt banalita, ale aj nieco vaznejsie

sandri
21. júl 2022

Ako sedi? Normalne, alebo tak vykrutene - my sme to u nasho volali "na pol zadku". Ak by mal problem s kolennym vazom, tak si normalne nesadne, neohne to koleno tak, akoby mal. Pozerala si mu, ci tam nema trnalebo osinu? Alebo zlomeny pazur? Popalena labka z asfaltu? Ak nic nevidis a nadalej kriva, chod k veterinarovi.

olina4
autor
21. júl 2022

@viestta a potom sa z toho ako dostal?

viestta
21. júl 2022

@olina4 operacia

olina4
autor
21. júl 2022

@sandri u neho je taký problém že veľmi nedovolí aby som mu pozerala na labku lebo hneď ju odsúva alebo cerí zuby takže neviem ako by mu mohol na to pozerať veterinár keďže si nedá ani nahubok

diamond007
21. júl 2022

@olina4 vidím že u vás rozkazuje pes 😀 😀 nedá si pozrieť 🤣🤣
V každom prípade, skontrolovať či ju nemá opuchnutú, či nestupil na niečo ostré a nemá tam ranku. Nepíšeš ako dlho to trvá.

olina4
autor
21. júl 2022

@diamond007 napísala som od dnešného rána

sandri
21. júl 2022

@olina4 potom neviem, ako ti mozeme pomoct. Veterinar urcite vie manipulovat aj s agresivnymi psami, urcite mu tam nechodia len mile a poslusne psy 🙂

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diamond007
21. júl 2022

@olina4 tak smer veterinár.. len teda netuším kto mu nasadí náhubok 😀 tuším tam musia mať už pri vstupe

1xenia1
21. júl 2022

Tak tu ti nikto nepovie čo mu je iba ti môže povedať čo bolo tomu jeho krívajúcemu psovi. Môže to byť tak sto možných vecí. Od žihadla, cez natiahnutý sval , artrózu až rozthnutý predný skrížený väz. K veterinárovi chodia aj agresívni psíci a vedia si s nimi poradiť. Tu ti žiaľ nepomôže nikto takže smer veterina.

adrianarepkova
21. júl 2022

@olina4 ahoj, mali sme kokeršpaniela, ktorému sa to dialo, ale bolo to čisto len o kĺboch..dali sme výživu a po tých tabletkách (výživových doplnkoch) to prešlo (museli byť chutné, pretože bol to gurmán, ktorý nezjedol len tak kade čo) 😀 prikladám fotku doplnkov 🙂 skúste, snáď pomôže

savanna
21. júl 2022

Nas raz krival na prednu labku, pozerala som mu to spredu zozadu, nic som tam nevidela, skoncili sme u veterinara a on tam chudak mal len zapichnuty pichliac, ale tak hlboko, ze sme mu ho tam nenasli. Tak aj takyto usmevny dovod sa stava 🙂

lienka9
22. júl 2022

@olina4 nas kriva,ked chce pozornost :D

simca06022011
22. júl 2022

Choďte k vet, ak ho ta labka boli tak ze nedá pozrieť tak moze mat aj poranenu, alebo osinu. Ale najlepšie pozrie vet. Tiez westica nasa mala vaz kolenny poškodený, moja viszla takto krivala/nekrivala od kĺbov (stacil sirup mesiac, mlady les cca 2r)

jumama
22. júl 2022

Nasemu sa medzi prsty zvyklo nieco zabodnut, napr. Orechova skrupinka alebo aj lipovy kvet… ked chodi popod stromy, a dokonca aj klieste mal dva razy na labke medzi prstami… ale to si vtedy tu labku aj lizal. Neviem akeho mate psika, ale ak sa da hladkat, skrabkat, tak postupne do toho hladkania, skrabkania po kuskoch pridavajte aj labky, nas si po case zvykol a uz mu mozem doslova masirovat packy, ked ma pritulnu chvilku. Stale, ak by sa strihali pazury a chyti ho niekto za labku, nadseny nie je, ale uz nie je ani tak citlivy, nezavrci, nestiahne ju, doveruje, ze mu pomozeme.

ropucha6
22. júl 2022

@olina4 a ako s nim chodis k veterinarovi, ked si udajne neda pozriet labku? Ved pes musi byt zvyknuty na manipulaciu (ak nie je nejaky tyrany z utulku).

olina4
autor
22. júl 2022

od dnešného rána zatiaľ vôbec nekríva ani nič nemá na labke, pozerala som mu na to