Perfektný fotoaparát roku 2015

zimba2
27. apr 2015

Ahojte, nevie mi niekto poradiť nejaký dobrý fotoaparát, ktorý rýchlo reaguje, fotí pekne aj za horšieho svetla. Chcem fotiť hlavne deti vonku, vnútri, na výletoch, dovolenkách a tak. Iba digitálny kompakt v cene do 250 eur. Ďakujem.

wewika1
27. apr 2015

@zimba2 Nikon COOLPIX L830...lahke ovládanie, krasne fotky

reni12
27. apr 2015

@wewika1 to sa mi paci 🙂 a je teraz aj za dobru cenu. prosim ta a nie je nemotorny, myslim, ci nie je moc velky, nespratny.

wewika1
27. apr 2015

@reni12 to je asi vec "vkusu", ale podla mna nie...pokukaj recenzie na nete ako su vseobecne spokojni uzivatelia 😉

reni12
27. apr 2015

@wewika1 dakujem a este otazka, reaguje rychlo?

wewika1
27. apr 2015

@reni12 ja nie som nejaky speci odbornik na fotaky, ale osobne si myslim ze ano 😉 resp.iny taky lepsie fotak sme nemali, takze mozno ani nie je s cim porovnat 😀 ale na take to domace fotenie deticiek, vyletikov, atd je fajn 😉

reni12
27. apr 2015

@wewika1 ved presne na to ho potrebujem. teraz mame taky stary maly Nikon, ale to je take suchtave, ze decka mi vzdy odbehnu zo zaberu, kym zaostri 😀

zimba2
autor
28. apr 2015

Hneď si ho idem vyhľadať na nete. Uvažovala som o Nikone alebo Canone. Zatiaľ díky

zimba2
autor
28. apr 2015

Pozerala som sa naň ale vadí mi že napájanie má cez klasické batérie. Rozmýšľam aj o tomto Canon PowerShot SX520 HS nemáte ho náhodou niekto?

reni12
28. apr 2015

@zimba2 podla mna je dost jedno, aku bateriu nabijam, my sme ho uz hned dnes kupili 😀

@wewika1

googwife
28. apr 2015

@zimba2. My sme si kúpili tento a ja som spokojná (zatial) jedina nevýhoda je ten blesk ale da sa nato zvyknúť.Myslim ze aj recenzie su výborne dlho som vyberala nejaky kvalitny kompakt vvsamozrejme su aj kvalitnejšie ale tie su oveľa drahšie a to ja by som radšej investovala do zrkadlovky časom 😉 hlavne sa z vyberom neunahli😉http://digitalne-fotoaparaty.heureka.sk/canon-p...

zimba2
autor
28. apr 2015

@reni12 je v podstate jedno čo nabíjaš, ale súčasťou tohto foťáku sú len obyčajné batérie či? Takže buď si budeš kupovať stále batérie alebo si kúpiš nabíjačku na batérie + nabíjateľkńé batérie, takže je tam potrebná dalšia investícia. či?

zimba2
autor
28. apr 2015

@googwife však to, stále len pozerám, čítam recenzie a čím viac sa v tom zamotávam. Tak preto som chcela či by tu niekto s mamičiek vedel poradiť lepšie, hlavne to čo už majú overené.

reni12
28. apr 2015

@zimba2 nabijacku aj baterie mam, takze nemusim kupovat nastastie. A presne ako Ty, cim viac som citala, tym viac som sa zamotavala, takze dnes som kupila a hotovo. Na bezne domace fotenie staci 🙂 Tak prajem Ti stastny vyber, dufam, ze budeme spokojne obe 🙂

zimba2
autor
1. máj 2015

@reni12
@wewika1
baby tak nakoniec som si ho aj ja kúpila, mali ho v Nay posledný vystavený kus, dúfam že kúpu neobanujem a bude mi dobre slúžiť.

reni12
1. máj 2015

@zimba2 aj my v Nay, bola super akciova cena a zatial sa vytesujem velmi. Vonku sme este nefotili, ale vnutri robi krasne fotky, tak cakam, ze vonku to bude dokonale 😀