Pepco - vrátenie tovaru

ladynatalia
9. mar 2016

Tak som bola konecne v pepcu v Kosiciach na nakup ... celkom ok ... avsak brala som veci s tym ze ich uz nepridem vratit ... chcem sa stranit tomu trapnemu pocitu ... kamaratka byva v Humennom a kupovala raz detom nejake veci ... isla platit ale pri pokladni platila este nejaka pani tak sa pozerala pri pokladni na nejake bytove doplnky .. k pokladni prisla taka blondina ta pani pri nej chcel anieco vratit a ta blondina sa tvarila otravene neochotne mala popri tom komentare ... kamaratke stacil ten pohlad zakaznicky cela cervena zahanbena bola a to len isla tovar vratit co by malo byt samozrejmostou ked je tovar v poriadku ... predavacky su vraj zlate pomozu stale ale to vratenie no koment... zazil uz toto niekto? 😖

katrinka8
9. mar 2016

@ladynatalia - a aký máš problém? 😕 😕 😕 Chceš vrátiť tovar a hanbíš sa? Či? Prepáč, ale je to dosť nezrozumiteľné, čo píšeš.

ladynatalia
autor
9. mar 2016

Pisem len co mi rozpravala kamaratka ... bezna vec ... stava sa ... ale ked clovek si kupi nejaku vec zaplati za nu a donesie ju v povodnom stave myslim ze nie je dovod na krutenie nosom ...

lintu
9. mar 2016

nemyslím si, že zrovna v Pepcu robí nejaká skupina predavačiek, ktoré sa tvári pri vrátení tovaru nejako špeciálnejšie ako v iných v obchodoch 😀 😀

To ksichtenie je inak zjavne dobrý psychologický a výchovný ťah 😎 Nejeden zákazník sa ho zľakne a do budúcna si svoje akože nevhodné správanie radšej rozmyslí 😀 Nuž, tak buď si idem za svojim ( a tú chvíľu vydržím i pohľad na spuchnutý ksicht predavačky s tým, že sa už poprípade v danom obchode nikdy neukážem) alebo sa zmierim s faktom, že mi doma ostane niečo, čo môžem akurát tak vyhodiť, lebo to viac nepoužijem....

agnes9
9. mar 2016
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

aj keby tam bola neviem aka predavacka by som to isla vratit.. vsak predavacky v dnesnej dobe su vsetky ofuknute