Pelleho dom

evazhoufova
3. apr 2024

Ako mu môžu ľudia vôbec ešte niečo niekedy uveriť. Sociálny politik ako ho naučili rodičia. Obyčajný nemorálny zlodej!

evivb
3. apr 2024

@evazhoufova akoze.... Kto uz mu niekto uveri, musi byt zloduch, ako on. Ja neverim, aki ludia su vo vlade.....

alex666
3. apr 2024

@evazhoufova Meciarov ziak Fico. Ficov zial Pelle.
Chlapec do voza aj do koca, co zaclony vesia, na traktore chodi, sedi v prvom rade v kostole... na domy kradne, sukromnym lietadlom sa vozi. No on vie skratka vsetko...

Boli uz rozne kauzy, ale najhorsie bolo to video z polovnickej chaty. Po nom nechapem ako este niekto moze volit tento Smero-Hlas.

aalt
3. apr 2024

@evazhoufova ale ved hadam by ste ho nenechali sa tlacit so psikom v malickom ani nie 90 metrovom 3 izbovom byte v skromnom Zuckermandeli.

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadis
3. apr 2024

@chodec15 Konatelia Alison bolo stihani, nvm ako to dopadlo..opr. to bola Suchobova Allexis

miggy
3. apr 2024

Veď ale trošku pochopenia baby. Keď mu prídu rodičia, majú sa tlačiť v malom 3izbovom byte, ktorý má len 88m2? Ešte bez psa možno by to šlo, ale on má aj psa. A to už prrrrrr 🙈

P.S.: kým sa niekto do mňa obuje - irónia. Mne je zle, už len keď ho vidím. A rovnako, po všetkých tých kauzách, ja neverím, že niekto ho dobrovoľne volí. Buď im absolútne nezáleží na budúcnosti, alebo ja už neviem.

andreakotesova
3. apr 2024

@miggy búda pre Garyho za 700 tis. Eur....

walentina7
3. apr 2024

Každý z nich má majetky, veď ani ostatní politici nežijú v stanoch.

monillia
3. apr 2024

@miggy ja dnes šok s kamarátkou o ktorej som si myslela ,že je vzdelaná a inteligentná. Ona Korčoka voliť nebude lebo jej na ňom niečo nesedí(ok viem si možno aj idealnejšieho kandidáta predstaviť) ,ale na Pellegri jej neprekáža nič, respektíve toho voliť môže 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

gribka1
3. apr 2024

A nie je to trochu extrém na slovenské pomery? Myslím všetkých politikov. Je to fakt v poriadku?

gribka1
3. apr 2024

@monillia No to je nepriestrelný dovôd.

monillia
3. apr 2024

@gribka1 úplne, vraj v minulosti volila Zuzanu, ale tá ju veľmi sklamala.Bohuzial sme nemali čas na dlhší rozhovor, ale naozaj ma zaujíma dôvod toho veľkého sklamania

dadis
3. apr 2024

@walentina7 Ty si vo svojej hlavicke nevies ani predstavit majetky smerohlasu

gribka1
3. apr 2024

@monillia No tak asi veľmi nad tým nepremýšľa, asi len prevzala názor. To je to, čo chýba týmto ľuďom, obhájiť si rozumne svoj názor.

bosorkabb
3. apr 2024

Kedy konečne pochopíte že voliči Korčoka (PS, SaS a podobných strán) a Pellegriniho ( Hlas, Smer, SNS...) majú rozdielne videnie sveta? To čo vadí jedným, druhým nie.
A môžte písať, vytvárať diskusie a aj tak to nezmenite. Jedna strana nadáva na druhú nič viac.

walentina7
3. apr 2024

@dadis áno,zabudla som, že iba smeráci kradli a ostatní politici z inej vlády, mali ruky vo vreckách a len stáli a čakali.

dadis
3. apr 2024

@walentina7 Ine korupcne kauzy? Ved spomen nam ich tu

gribka1
3. apr 2024

Všetci kradnú a máme tu dva tábory s odlišným vnímaním sveta. A čo teraz, ako sa posunieme, kam? 4 roky doľava, 4 doprava a výsledok vidíme, stagnujeme v každej oblasti. A to nie je dobré.

dadis
3. apr 2024

@gribka1 Nie vsetci kradnu. Smer, SNS maju najviac korupcnych kauz

evazhoufova
autor
3. apr 2024

Korcok nemá vilu napísanú na kamosa za 700 000 EUR schovanu to vám nevadi? Že napísal dom na kamaráta za peniaze ktoré nemá zdokumentované, doložené,

gribka1
3. apr 2024

@dadis To som s takou "nadsazkou" myslela. Že čo že smer, hlas, sns ... nevadí veď aj títo kradnú.

fido69
3. apr 2024

Pozerám televízny duel na RTVS. Pelle je ako batoh plný prázdnych slov. Stále okolo seba šíri zaklínadlá typu "Pomoc ľuďom" a tvári sa, že rovnováha vo vláde, znamená Smerohlas vo vláde a Pellle ako prezident. 😂

gribka1
3. apr 2024

@fido69 no ale zo srdca, z duše a úprimne

lizzygrant
3. apr 2024

Ja žasnem aké múdre osôbky ste tu, žienky. Po Tiktoku, po Instagrame, po všetkých týchto sociálnych sieťach, ktoré sú viac menej používané mladými ľuďmi vidím hlupákov vypisovať veci ako "Pelle na hrad" "všetko len nie Korčoka voliť" a podobné sračky, túto diskusiu mi vyhodilo na hlavnej stránke modrého koníka, nečakala som tu takéto názory ani zďaleka. Normálne mám pocit, že Slovensko má aspoň malú nádej stále po prečítaní týchto uvedomelých názorov, čo ma teší ešte viac, že tu prevládajú príspevky od žien, od MATIEK, ktoré budú vychovávať rovnako uvedomelých ľudí... Fakt ma až zahrialo pri srdiečku, že ľudia na Slovensku majú rozum, aspoň niektorí. ❤

gribka1
3. apr 2024

@lizzygrant Verím, že takých je dosť, len namajú potrebu bliakať.

fido69
3. apr 2024

@gribka1 Presne tak - zo srdca, z duše a úprimne klame. 😉

milanemila
3. apr 2024

@chodec15 pre volicov smeru a hlasu je 19 stran textu privela, oni citaju iba lubive slogany svojich milacikov na billboardoch

gribka1
3. apr 2024

@milanemila Hlavne už nám dajte pokoj, či my chceme pokoj? Či čo nám chce povedať.