Pellegrini - Korčok

22. mar 2024

Samozrejme ,ze tato anketa nebude reflektovat skutocnost,lebo bla bla
V komentaroch bud lajkni Korčoka alebo Peleho
Tí,čo nevedia po slovensky a lajknu aj aj,tak nech sa páči,možu si zapnút FreeCell ak sa chcu zabávať.
Tých,čo anketa poburuje a lezie na nervy,stací kliknúť na položku "opustiť diskusiu"
Dakujem

autor
22. mar 2024

Ivan Korčok

autor
22. mar 2024

Peter Pellegrini

martinkatinka
22. mar 2024

VEd ich tu mas milion takychto ankiet 🤦🤦

jaass
22. mar 2024

Autorka načo provokujes? Načo vyrábaš problémy? Keď chceš čítaj staré diskusie ale prestaň sa strapňovať a davat tu anketu. Ok? Pekný deň.

krasavec007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beatrixx1525
22. mar 2024

@krasavec007 čo to znamená americký agent?

maca1984
22. mar 2024

A možnosť C... pre tých čo nevedia čítať s pochopením- píšte komenty a zavzdušnujte sa.

krasavec007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beatrixx1525
22. mar 2024

@krasavec007 jaj takto, okej chápem 😁

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mladena
22. mar 2024

tu už musí niekto nad týmto onanovať že ho to tak baví 😀

vyrovnanaosoba
22. mar 2024

Na tvoju anketu budeš mat zajtra o polnoci výsledky 😉

deti95060810
22. mar 2024

😝👍😝

cafelatte
22. mar 2024

Kde sa dvaja bijú, vyhrá tretí.😅

Tak ako na jeseň podľa koníka vyhralo parlamentné volby PS tak aj teraz pri prezidentských vyhrá vás Korcok.

janickacrazy
22. mar 2024

@cafelatte Nemyslím si, lebo ten tretí má 13 %, čo je zúfalo málo na výhru.

vesimelonimarsista
22. mar 2024

Aj ked som lajkla Korcoka, myslim, ze blby slovensky narod zvoli tu mafiansku chrumkavu podrztasku. 😒😖😢

cafelatte
22. mar 2024

@janickacrazy ak veríš prieskumom tak ano, parlamentné voľby vyhrali v prieskumoch progresívci. Ja prieskumom absolutne neverím.

lavender94
22. mar 2024

Veľmi by som chcela žiť v krajine, kde ľudia volia na základe racia a nie emócii, ale ja by som sa už ani nečudovala, keby sa do druhého kola dostane Magian s HA RA BI NOM. Už vo mne ostala voči celej politike a asi celkovo spoločnosti totálna apatia.

galioska
22. mar 2024

@lavender94 mam pocit ze harabin tam bude, som zhrozena ale kazdy politik nastavuje zrkadlo🤭

thoughtfulweirdo
22. mar 2024

@lavender94
@galioska
Ja neverím, že Ha ra bi na bude voliť ešte niekto okrem pár krčmových štamgastov s ukončenou školou života 🥴 tých nemôže byť toľko, aby ho dostali do druhého kola.

galioska
22. mar 2024

@thoughtfulweirdo by si sa cudovala, vysokovzdelani silno veriaci ludia...

thoughtfulweirdo
22. mar 2024

@galioska Fúha, tak to by som sa ozaj čudovala. Mám za to, že po minúte jeho rozprávania ho nikto s priemerným IQ nemôže brať vážne 🤷🏻‍♂️ prechlastana duta hlava.

galioska
22. mar 2024

@thoughtfulweirdo vidis ja sa tak cudujem aj pri Ficovi...

monillia
22. mar 2024

@thoughtfulweirdo bohužiaľ aj ľudia s VŠ o ktorých som si myslela, že sú pričetní ho volia

lavender94
22. mar 2024

@thoughtfulweirdo 16% má. Tak ja neviem, či si ti ľudia robia pi*u, alebo sú fakt takí dementní. To sa ani nedá slušne povedať, mne sa to rovná mentálnej retardácii. Aké kamoska mi hovorila, že na severe Slovenska ma slušnú popularitu.

autor
23. mar 2024

@jaass treba sa naucit citat.
Co je trapne? Co je provokacia? Co je strapnovanie? Tvoj komentar je vykrik do tmy.
V podstate ti dakujem za aktualizovanie prispevk

@martinkatinka anketu tu veru nevidim.len diskusie. .
@mladena presne tak! Je to rozkos nadovsetko.Vytaca ta to?

jaass
23. mar 2024

Že je už tisíc tém a ty si ako anonym založíš ďalšiu🤷‍♀️🤦‍♀️ to už je na zamyslenie autorka drahá 🙂

autor
23. mar 2024

@jaass nuz,je na zamyslenie,ked nevies citat a pochopit citanemu textu..v ppdstate si zrkadlom toho,co vykrikujes.
Mozes sa aj rozdrapit.
Zalozit anketu,anonymne ,nie je trestny cin a nikde neporusujem pravidlo.
Za to ty ano.navazas sa do inych a snazis sa svojim infantilnym sposobom upriamit pozornos na seba.lebo niekto ,kto si zalozi anketu,anonymne,spachal neodpustitelny zlocin.

Nezda sa ti,ze kto vyraba problemy ,tam kde nie su ,si ty? Prizemne

jaass
23. mar 2024

To si presne ty. Nevieš vôbec prijať názor druhého človeka. Žiaľ. Raz človek nemá na to myslieť normálne, tak sa to už nezmení. Drž sa a prajem veľa síl a racionálneho uvažovania autorka💪

autor
23. mar 2024

@jaass no ved,stacilo by lajknut z dvoch moznosti a vyjadtit svoj nazor (ak volis niekoho ineho,tak ist podla pravidiel mojej diskusie ).ty si ta co nerespektuje,ze moze tu byt aj 1001 diskusii ci ankiet a ty sa mozes aj o zem hodit
Este raz skus pochopit pisanemu textu
Toto nebola tema zalozena na diskutovanie.ale ak aktualizujes,este raz dakujem